MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kush ėshtė kulmi i ...?(e fort fare kjo)

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Kush ėshtė kulmi i ...?(e fort fare kjo)   Fri Jul 18, 2008 7:45 pm

Kulmi i kurnacise??..
Te lash letren higjenike pasi pastron b... dhe ta vesh
te thahet

Kulmi i verbimit?
Ta shohi nje i verber, vdekjen me sy!

Kulmi i budallallekut?
Te besh si budalla dhe te mbetesh ashtu.

Kulmi i atletizmit?
Te vraposh i vetem ne nje piste dhe te dalesh ne vend
te dyte!

Kulmi i racizmit?
Te pish whiskey Black&White me gota te ndryshme!

Kulmi i absurditetit:
Te kerkosh nga vrima e celesit ne nje dhome te erret,
me syze dielli, nje zezak qe nuk eshte fare aty!

Kulmi hajdutllekut?
Kur nuk di ca me vjedh!

Kulmi i korrupsionit:
Me ia mbush zorren mire e mire me buke gjelit, e me
prit qe ky te bej me shume se tre veze ne dite...!!!

Kulmi i pastertise :
Te beje peshku dush!

Kulmi i vdekjes:
Qe atentatoret te te ngaterrojne me personin e vertete
qe duhet te vrasin!

Kulmi i presionit:
T'i frysh nje dashi ne b... derisa ti drejtohen briret


Kulmi i teknologjise:
Te largosh nje mushkonje nga kompjuteri me maus!

Kulmi i lakmise:
Te hash grushta e te mos ngopesh.

Kulmi i fuqise bindese:
Burri te binde gruan qe te gjitha pelicet te
shendoshin.

Kulmi i ekzagjerimit:
Nje milingone te pretendoje qe i ka hyre pluhur ne sy

Kulmi i nuhatjes:
Kur ne telefon i ndien eren e gojes bashkebiseduesit.


Kulmi i shpreses:
Duke te ngrene ujku, e ti shpreson se je ne enderr.

Kulmi i emigracionit:
Te nisesh me not per ne Itali dhe te perfundosh ne
brigjet e Afrikes.

Kulmi per emigrantet Shqiptar ne Kine:
Te arrestojne nje c*** shqiptar per mbipopullimin e
lagjes, 9 muaj pasi kane marre nje shtepi me qira.

Kulmi i nje pizaioli :
Te kete nje grua me emrin Margerita qe cdo kater stine ben si kapricoze

KULMI I KULMEVE???....
Si pate durim ti lexoje te gjitha!

Kulmi i dembelizmit- Ta marresh gruan me barre
Kulmi i indiferentizmit - Te mos e pyesesh me ke e ka femijen
Kulmi i besimit - Pas lindjes, te besosh se femija eshte i yti
Kulmi i durimit - Te qerosh oriz me doreza boksi
Kulmi i durimit 2 - Te pish nje liter uje, te kaperdish 300 gr fasule, dhe te ulesh mbi sobe, deri sa te ziejne fasulet
Kulmi i shpejtesise - Te ecesh me vrap rreth pallatit derisa te shikosh bythen tende
Kulmi i nxehtesise - Kur pula i ben vezet e ziera
Kulmi i nxehtesise 2 - Kur ben lopa qumesht pluhur
Kulmi i varferise - Te besh seks me prezervativ te arnuar
kulmi i dyshimit - Te te beje gruja 2 binjake dhe te dyshosh se njerin e ka k****
Kumi i xhelozise - Ti besh kontroll gruas, mos ti gjesh asnje qime, dhe ta akuzosh se te tradheton me nje tullac
Kulmi i shpejtesise vertikale - Te besh shurren ne maje te pallatit dhe ta presesh me gote ne kat te pare
Kulmi per nje elektricist - Te nxjerri ne drite nje femije
Kulmi per nje mesuese - Te mos kete klas
Kulmi per nje zezak - Ta kete emrin Bardhi
Kulmi i nje rrobaqepese - Te humbasi fillin
Kulmi i thatesires - Te ndjeki pema qenin qe ky ti bej shurren siper
Kulmi i fantazise - Te masturbosh, ta futesh ne shishe, ta hedhesh ne ajer, ti gjuash me pistolete dhe pastaj te thuash qe djali yt ka rene deshmore si pilot lufte
Kulmi i nje orendreqesi - Ti kete femijet te vonuar
Kulmi i nje hidrauliku - Ti kullojne hundet
Kulmi i kurrnacerise - Te perdoresh letren higjenike nga te dyja anet
Kulmi i picaiolit - Te kete nje vajze me emrin Margarita, qe ne te 4 stinet eshte Kapricoze
Kulmi i marinarit - Ta kete moralin per toke
Kulmi i varketarit - Ta marri lumi
Kulmi i nje te shendoshi - Te kete lindur ne shenjen e Peshores
Kulmi i nje frikacaku - Te kete lindur ne shenjen e Luanit
Kulmi i nje kurve - Te kete lindur ne shenjen e Virgjereshes
Kulmi i njerit qe s'di not - Te kete lindur ne shenjen e Peshqve
Kulmi i nervave te te dergojne nudge pa pushim ne msn edhe pse e ke statusin away ose busy
Kulmi i vemendjes: Te shikosh zockat nga dritarja kur presori shojegon mesimin.
Kulmi i ironise eshte kur Steve Irwin "The Croc Hunter" tere jeten e tij eshte perleshur me krokodilet dhe ne fund vdes nga p***imi i nje peshku...lol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Kush ėshtė kulmi i ...?(e fort fare kjo)
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kusari- Lila: Ja kush deshi tė mėvrasė, pazari pėr ekzekutimin tim u krye nė Gjakovė
» Kryqi i Kuq Shqiptar: Kush dhuron gjak shpėton njė jetė
» IDRIZ ZEQIRAJ:12 QERSHORI 1999 DATON ĒLIRIMIN E KOSOVĖS-KUSH PO PĖRPIQET TA FALSIFIKOJĖ HISTORINĖ
» Shyhrete Behluli ėshtė sėmur !
» Hilmi Saraēi: Masakra serbe nė Studime tė Poshtme (Martiraj) 1998-1999

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Argetim dhe zbavitje :: Humor shqiptare-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs