MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 a do martoheshit pa lejen e prinderve?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: a do martoheshit pa lejen e prinderve?   Wed May 21, 2008 3:26 pm

forumi eshte i hapur , shprehuni!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: a do martoheshit pa lejen e prinderve?   Wed May 21, 2008 3:49 pm

prinderit jane martuar per vete ,perse sdo ma jepnin lejen dhe mua?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

MesazhTitulli: Re: a do martoheshit pa lejen e prinderve?   Thu May 22, 2008 12:49 pm

Kurren e kurres.. familja ehste shum e rendesishme per mua... cdo gjo e ebisedoj me familjen e shyqyr Zotit ato e pelqejn ate qe dua une...nese nuk do donin nuk do e e martoja....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
Jonida1981
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 52
Join date : 16/06/2008

MesazhTitulli: Re: a do martoheshit pa lejen e prinderve?   Tue Jul 01, 2008 4:16 pm

bravo familja eshte e rendesishme dhe pa bekimin e tyre jeta te shkon e gjitha per se prapthi.... Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
er-cami
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 88
Join date : 21/07/2008
Age : 30

MesazhTitulli: Re: a do martoheshit pa lejen e prinderve?   Wed Jul 23, 2008 2:56 pm

po mo pa leje pastaj do martohem une jo prinderit
ata e kane vene njeher kollaren..
er-cami lushnje
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
polskaALB
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 146
Join date : 09/05/2008
Age : 32

MesazhTitulli: Re: a do martoheshit pa lejen e prinderve?   Wed Jul 23, 2008 3:11 pm

familja eshte primare tek..pa lejen e familjes kurre...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.com
erjola
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 30
Join date : 04/05/2009

MesazhTitulli: A DO U MARTONIT PA LEJEN E PRINDEVE   Wed Jun 10, 2009 11:55 am

JO NE ASNJE MENYR ATO DO ISHIN TE PARET QE DO MERNIN VESH PER LIDHJEN DHE TE PARET QE DO MERNI VESH PER MARTESEN SE PRINDERIT NUK DUAN KURR TE KEQEN E FEMIS DHE DUAN QE TE NA NDIMOJN QE NEVE MOS TE GABOHEMI DHE TE BEJM ZJEDHJEN E DUHUR SE I THON NJE JET JO NJE DIT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gloria
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 71
Join date : 10/10/2008

MesazhTitulli: Re: a do martoheshit pa lejen e prinderve?   Wed Jun 10, 2009 6:47 pm

Ah sa frikacake qe jeni, hahahhaaaaaaaaaaa ham ham ham familjen do ta keni prane eh kudo qe te jeni, por nuk eshte familja ajo qe ju keni rene ne dashuri, kjo do te thote qe ju te zgjidhni ose te dashuren ose te dashurin tuaj ose familjen.
Nje keshille nqs ju e doni ate dhe ajo ju do vetem se familja nuk eshte dakort cfare do te beni? Ta lini dhe te degjoni familjen tuaj qe tju veje kush e di sa here ne presion.
E ardhmja juaj nuk varet gjithnje nga familja juaj por se si do ti perballoni ju gjerat ne te ardhmen tuaj madje do te merrni edhe vete vendimet tuaja, nuk jeni me femije. Do te keni probleme por ato zgjidhen me kalimin e kohes po ashtu edhe ju me kalimin e kohes do te piqeni. Po nuk deshet tia dini cfare ju shkrova puna juaj. pershendetje eeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Ledi
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 120
Join date : 31/08/2008
Age : 35
Location : Athens

MesazhTitulli: Re: a do martoheshit pa lejen e prinderve?   Thu Jun 11, 2009 1:56 am

Dhe une jam dokord me mendimin e Glorias. Sigurisht qe do marim mendimin e prinderve, por ne fund te fundit jemi ne ata qe do marim vendimin perfundimtar. Jemi ne ata qe duhet te vendosim per te ardhmen tone dhe jo te tjeret.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
KLEA
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 76
Join date : 28/03/2009
Location : MILANO

MesazhTitulli: Re: a do martoheshit pa lejen e prinderve?   Thu Jun 11, 2009 12:10 pm

patjeter qe do martohem pa lejen e tyre sepse nuk do kaloi jeten me to por me ate qe dua
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ambra.forumattivo.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: a do martoheshit pa lejen e prinderve?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
a do martoheshit pa lejen e prinderve?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Ndjenje dhe dashuri :: Ne kerkim te romances-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs