MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 C4 PICASSO – AUTOMJETI MĖ I BUKUR NĖ BOTĖ

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: C4 PICASSO – AUTOMJETI MĖ I BUKUR NĖ BOTĖ   Wed Jul 16, 2008 7:31 pmPėr tė dytin vit me radhė, automjeti i vogėl nga Citroėni ka marrė shpėrblimin italian si “automjeti mė i bukur nė botė”.

Nė vitin 2007, C4 Picasso veēmė ėshtė pėrzgjedhur si “automjeti numėr 1 nė Spanjė”, “automjeti mė i mirė familjar” nė Poloni, “automjeti me naftė i vitit” nė Britani tė Madhe, etj.

Ky automjet gjithashtu ka marrė shpėrblimin pėr dizajnin mė tė mirė nė Britani tė Madhe e Japoni.

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: C4 PICASSO – AUTOMJETI MĖ I BUKUR NĖ BOTĖ   Wed Aug 27, 2008 3:15 pm

Automjeti me i bukur ne bote eshte bicikleta...

Gjeni i madh ky Von Drais!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
C4 PICASSO – AUTOMJETI MĖ I BUKUR NĖ BOTĖ
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» AGIM GASHI:NJE URIM PER FEJESEN
» Unė e dua jetėn-Ėshtė e bukur!-poezi nga-Raimonda Moisiu
» Monda Korca: Dielli e mimozat kurre nuk ndricuar me bukur se ate dite...- Meditim Esse - nga Raimonda Moisiu
» Nje liber ne gjermanisht i Artistes Alida Hisku eshte nje dhurate e bukur per cilindo...

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Shkenca dhe jeta :: Shkenca dhe jeta-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs.com