MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 C4 PICASSO – AUTOMJETI MĖ I BUKUR NĖ BOTĖ

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

C4 PICASSO – AUTOMJETI MĖ I BUKUR NĖ BOTĖ Empty
MesazhTitulli: C4 PICASSO – AUTOMJETI MĖ I BUKUR NĖ BOTĖ   C4 PICASSO – AUTOMJETI MĖ I BUKUR NĖ BOTĖ Icon_minitimeWed Jul 16, 2008 7:31 pm

C4 PICASSO – AUTOMJETI MĖ I BUKUR NĖ BOTĖ A_1280

Pėr tė dytin vit me radhė, automjeti i vogėl nga Citroėni ka marrė shpėrblimin italian si “automjeti mė i bukur nė botė”.

Nė vitin 2007, C4 Picasso veēmė ėshtė pėrzgjedhur si “automjeti numėr 1 nė Spanjė”, “automjeti mė i mirė familjar” nė Poloni, “automjeti me naftė i vitit” nė Britani tė Madhe, etj.C4 PICASSO – AUTOMJETI MĖ I BUKUR NĖ BOTĖ C4picasso1

Ky automjet gjithashtu ka marrė shpėrblimin pėr dizajnin mė tė mirė nė Britani tė Madhe e Japoni.

_________________
C4 PICASSO – AUTOMJETI MĖ I BUKUR NĖ BOTĖ Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

C4 PICASSO – AUTOMJETI MĖ I BUKUR NĖ BOTĖ Empty
MesazhTitulli: Re: C4 PICASSO – AUTOMJETI MĖ I BUKUR NĖ BOTĖ   C4 PICASSO – AUTOMJETI MĖ I BUKUR NĖ BOTĖ Icon_minitimeWed Aug 27, 2008 3:15 pm

Automjeti me i bukur ne bote eshte bicikleta...

Gjeni i madh ky Von Drais!!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
C4 PICASSO – AUTOMJETI MĖ I BUKUR NĖ BOTĖ
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Shkenca dhe jeta :: Shkenca dhe jeta-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions