MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Une jam i emigruar ne ...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Une jam i emigruar ne ...   Wed Jul 16, 2008 7:01 pm

Ku emigroni momentalisht? Pershkruajeni pak vendin tuaj dhe a ju pelqen??

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
bledar
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 11
Join date : 09/11/2008
Age : 32
Location : firenze

MesazhTitulli: Re: Une jam i emigruar ne ...   Sun Nov 09, 2008 6:04 am

momentalisht jam ne firenze..eshte nje vende i qete i bukur,me nje kultur te pasur dhe shum human...pero me mungon lushnjaaaaaaaaaaaaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Une jam i emigruar ne ...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: ē'eshtja kombetare :: Emigrimi-
Kėrce tek:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create a blog