MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Dita juaj e pare e migrimit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Dita juaj e pare e migrimit   Wed Jul 16, 2008 6:54 pm

Na pershkruani pak diten e pare te emigrimit. Si ishte dhe si ndiheshit? sa vjec keni qene dhe me jeni larguar nga Shqiperia?
Na tregoni pakez
Very Happy

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Dita juaj e pare e migrimit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Dita ndėrkombėtare e Emigracionit
» Ramadan Emini:5 MAJI, DITA E DĖSHMORĖVE TĖ KOMBIT...
» Dita e Pavarėsisė sė SHBA-sė, sinonim i lirisė
» DITA E VERES NE TORONTO
» POEZI QE FITOI VENDIN E PARE NE KOKURSIN LETRAR TE MALISHEVES?

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: ē'eshtja kombetare :: Emigrimi-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | www.sosblogs.com