MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Niku ha bamjet po ti ca ha?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 28
Location : me zemer ne Lushnje jam

Niku ha bamjet po ti ca ha? Empty
MesazhTitulli: Niku ha bamjet po ti ca ha?   Niku ha bamjet po ti ca ha? Icon_minitimeSun Jul 13, 2008 11:08 pm

Niku vdes per bamje haaaahaaahhaa e ka te preferuaren e vet
po ti ca ha ???
Na thoni pak preferencat e te ngrenit ju lutmi Laughing

_________________
Niku ha bamjet po ti ca ha? Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

Niku ha bamjet po ti ca ha? Empty
MesazhTitulli: Re: Niku ha bamjet po ti ca ha?   Niku ha bamjet po ti ca ha? Icon_minitimeMon Jul 14, 2008 4:00 pm

a shume mire hallall ja befte zoti ketij nikut , edhe mua bamjet me pelqejn jane gjella ime e preferuar!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 28
Location : me zemer ne Lushnje jam

Niku ha bamjet po ti ca ha? Empty
MesazhTitulli: Re: Niku ha bamjet po ti ca ha?   Niku ha bamjet po ti ca ha? Icon_minitimeMon Jul 14, 2008 6:48 pm

haaaahaaahhaa haaaahaaahhaa

nga gjellrat turrlia dhe bamjet jane shume te mira po ne fakt une vdes per embelsirat Wink

o zysh o zysh me leje??? A ta them dhe pergjigjen e Eres
Laughing

_________________
Niku ha bamjet po ti ca ha? Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Sara

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 63

Niku ha bamjet po ti ca ha? Empty
MesazhTitulli: Re: Niku ha bamjet po ti ca ha?   Niku ha bamjet po ti ca ha? Icon_minitimeThu Jul 17, 2008 1:58 pm

bamjet po e po une do tu shtoja nje tepsi byrek si thoni hame bashke?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

Niku ha bamjet po ti ca ha? Empty
MesazhTitulli: Re: Niku ha bamjet po ti ca ha?   Niku ha bamjet po ti ca ha? Icon_minitimeThu Jul 17, 2008 2:29 pm

goca_babit shkruajti:
haaaahaaahhaa haaaahaaahhaa

nga gjellrat turrlia dhe bamjet jane shume te mira po ne fakt une vdes per embelsirat Wink

o zysh o zysh me leje??? A ta them dhe pergjigjen e Eres
Laughingpo FAVI thuaje ti pergjigjen e ERES.

(mos me zhgenje se je nxensja me e mire e klases, do vlersohesh me note)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
TAPA-aka-EPPK

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

Niku ha bamjet po ti ca ha? Empty
MesazhTitulli: Re: Niku ha bamjet po ti ca ha?   Niku ha bamjet po ti ca ha? Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 7:07 am

i Sahon me grosh e kihsa henger me qef ne keto momente...

Gjella e preferuar Tav Kosi me kok qingji ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 28
Location : me zemer ne Lushnje jam

Niku ha bamjet po ti ca ha? Empty
MesazhTitulli: Re: Niku ha bamjet po ti ca ha?   Niku ha bamjet po ti ca ha? Icon_minitimeThu Jul 24, 2008 11:20 am

era shkruajti:
goca_babit shkruajti:
haaaahaaahhaa haaaahaaahhaa

nga gjellrat turrlia dhe bamjet jane shume te mira po ne fakt une vdes per embelsirat Wink

o zysh o zysh me leje??? A ta them dhe pergjigjen e Eres
Laughingpo FAVI thuaje ti pergjigjen e ERES.

(mos me zhgenje se je nxensja me e mire e klases, do vlersohesh me note)

Marim domateeen i hedhim kripe, marim speeeecat i hedhim kripe, marim cokollateeeen i hedhim kripe haaaahaaahhaa

_________________
Niku ha bamjet po ti ca ha? Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

Niku ha bamjet po ti ca ha? Empty
MesazhTitulli: Re: Niku ha bamjet po ti ca ha?   Niku ha bamjet po ti ca ha? Icon_minitimeTue Jul 29, 2008 10:00 pm

iiiiiiiii e ngatroiiii e ngatroiiiii...ta them un msuse ta them un....

marim faaaviiin e kapim per doooreeee e cojm te dyqaaaani edhe blejme KRIIIIP..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 28
Location : me zemer ne Lushnje jam

Niku ha bamjet po ti ca ha? Empty
MesazhTitulli: Re: Niku ha bamjet po ti ca ha?   Niku ha bamjet po ti ca ha? Icon_minitimeTue Jul 29, 2008 10:21 pm

era shkruajti:
iiiiiiiii e ngatroiiii e ngatroiiiii...ta them un msuse ta them un....

marim faaaviiin e kapim per doooreeee e cojm te dyqaaaani edhe blejme KRIIIIP..


haaaahaaahhaa haaaahaaahhaa haaaahaaahhaa

_________________
Niku ha bamjet po ti ca ha? Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

Niku ha bamjet po ti ca ha? Empty
MesazhTitulli: Re: Niku ha bamjet po ti ca ha?   Niku ha bamjet po ti ca ha? Icon_minitimeSun Aug 31, 2008 2:45 pm

une vdes per djath, cdo lloj, pa perjashtim, mjafton te jete djath... Me siguri katragjyshi im do kete qen miush. Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pocerina
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 47
Join date : 29/08/2008

Niku ha bamjet po ti ca ha? Empty
MesazhTitulli: Re: Niku ha bamjet po ti ca ha?   Niku ha bamjet po ti ca ha? Icon_minitimeSun Nov 09, 2008 8:36 pm

mo perpara s'u gjente ēika djathit n'dyqon.nime vetem t'thush ēe djathi t'hahet ene...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
grace
Antar i ri
Antar i ri
grace

Numri i postimeve : 11
Join date : 09/11/2008

Niku ha bamjet po ti ca ha? Empty
MesazhTitulli: Re: Niku ha bamjet po ti ca ha?   Niku ha bamjet po ti ca ha? Icon_minitimeMon Nov 10, 2008 8:55 pm

Bamje??? I beg your pardon? Simple curiosity, cfare bisedash jane keto//
keto jane temat me trendy ne Lu
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sennia
Antar i ri
Antar i ri
Sennia

Numri i postimeve : 6
Join date : 02/05/2010

Niku ha bamjet po ti ca ha? Empty
MesazhTitulli: Re: Niku ha bamjet po ti ca ha?   Niku ha bamjet po ti ca ha? Icon_minitimeSun May 02, 2010 4:36 pm

japraket Niku ha bamjet po ti ca ha? Icon_biggrin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Niku ha bamjet po ti ca ha? Empty
MesazhTitulli: Re: Niku ha bamjet po ti ca ha?   Niku ha bamjet po ti ca ha? Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Niku ha bamjet po ti ca ha?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Tema shoqėrore-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | identifikimi