MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Elvana Gjata mė e preferuara pėr kosovarėt

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Elvana Gjata mė e preferuara pėr kosovarėt   Sun Jul 13, 2008 10:18 pm

“Vetes”, sepse me fustanin e bardhė sipėr trupit tė nxirė, sensulaiteti nuk mund tė fshihet, nė klipin e saj tė ri. Ėshtė fjala pėr Elvana Gjatėn, qė duket se ka marrė superxhiro nė Kosovė, ku fansat e presin dhe duan si tė ēmendur. Tani Kosova ėshtė e saj, pohojnė kėngėtarėt kosovarė pėr Elvanėn, eshe vetė shumė e ndėrgjeshme, pėr suksesin qė po shijon pikėrisht atje. Madje para dy javėsh ajo e publikoi nė Kosovė, klipin “hot”, ku nuk ishte fare e nevojshme prania e njė imazhi mashkulli, pėr tė plotėsuar figurėn e saj. Sepse kosovarėt lėnė kokėn dhe e duan krejt tė vetme. Mezi presin qė ajo tė dalė nėpėr koncerte, dhe tė bėjė namin si vajzė provokuese dhe tėrheqėse. Klipi ėshtė xhiruar nė disa prej vendeve me ekzotike nė Shqipėri, dhe mė shumė sesa njė klip me aksion, janė momente reflektimi dhe meditimi tė kėngėtares. Sigurisht e vetėkėnaqur, e mikluar dhe vetėndier… Paē fat Elvana!

gazeta panorama
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Elvana Gjata mė e preferuara pėr kosovarėt
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Xhihadisti kosovar i ISIS-it
» Kurizitet kosovar: Sabri Azemi zbulon zmadhuesin mekanik
» Vritet nė Irak terroristi kosovar i ISIS-it, Kujtim Xheladini
» "Bezbednosti" (BIA) serb, nė mesin e 157 kosovarėve e kėrkon ende Tahir Zemėn ?!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Ndjenje dhe dashuri :: Revista e lushnja.com-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs