MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Lushnje, largohen makinat e bllokuara nė komisariat

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Lushnje, largohen makinat e bllokuara nė komisariat Empty
MesazhTitulli: Lushnje, largohen makinat e bllokuara nė komisariat   Lushnje, largohen makinat e bllokuara nė komisariat Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 9:04 pm

6 korrik, ora 16.06- Lushnje- Policia e rendit nė Lushnje ka nisur nga puna pėr tė larguar makinat e bllokuara ndėr vite, tė cilat kanėn zėnė oborrin e institucionit.

Sokrat Ndrecka
Sun, 06 Jul 2008 16:03:00

Lushnje- Policia e rendit nė Lushnje ka nisur nga puna pėr tė larguar makinat e bllokuara ndėr vite, tė cilat kanėn zėnė oborrin e institucionit.

Mbi 150 mjete, si makina, motorēikleta etj kanė mbetur nė oborrin e komisariatit tė policisė peng prej vitesh, edhe pse kanė kaluar afatet limit tė dėrgimit tė tyre nė denstinacion.

Sipas burimeve tė policisė mjetet janė bllokuar dhe grumbulluar nė sheshin pėrpara policisė, dhe kanė mbetur aty me kalimin e viteve.

Mė nė fund ėshtė marrė vendimi pėr largimin e tyre dhe dėrgimin pėr skrap, pasi pronarėt nuk janė kujtuar mė pėr tė shlyer detyrimet dhe pėr t’i marrė mbrapsh.

Mes makinave, shumė kanė qenė tė aksidentuara, tė dėmtuara dhe tė tjera qė kanė bllokuar pėr verifikime tė ndryshme.

Gazeta shekulli

_________________
Lushnje, largohen makinat e bllokuara nė komisariat Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Lushnje, largohen makinat e bllokuara nė komisariat
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions