MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 hello all!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Silvi
Antar i ri
Antar i ri
Silvi

Numri i postimeve : 2
Join date : 02/07/2008

hello all!! Empty
MesazhTitulli: hello all!!   hello all!! Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 12:07 am

ckemi forumistat e lushnjes? une jam silvi nga lushnja

me pelqen shume forumi juaj!

kalofshit bukur
ju pershendes!!! paf
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

hello all!! Empty
MesazhTitulli: Re: hello all!!   hello all!! Icon_minitimeSat Jul 05, 2008 1:19 am

peshendetje silvi , dhe mire se na erdhe , na behet qejfi qe te pelqen forumi ,por me ndihmen e tuaj dhe gjith neve do behet forum edhe me interesant
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 28
Location : me zemer ne Lushnje jam

hello all!! Empty
MesazhTitulli: Re: hello all!!   hello all!! Icon_minitimeSun Jul 06, 2008 5:35 pm

Pershendetje Silvi dhe miresevjen! Very Happy Very Happy

_________________
hello all!! Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Sponsored content
hello all!! Empty
MesazhTitulli: Re: hello all!!   hello all!! Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
hello all!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Prezantoni veten nė forum-
Kėrce tek:  
Free forum | Computers and Internet | Computers | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | identifikimi