MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 TINGULLI 3NT me album tė ri "Pika n'vesh"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: TINGULLI 3NT me album tė ri "Pika n'vesh"   Thu Jul 03, 2008 3:04 pm

Albumi i ri quhet "Pika n'vesh", dhe do tė promovohet sonte nė Prishtinė. Publiku kosovarė, si gjitha herėt tjera dhe kėtė herė e mirėpriti kėngė me tė njejtin titull si tė albumit.
Albumi sonte promovohet nė Kosovė e mė pas nė Shqipėri, Maqedoni, dhe vende tė tjera ku tingulli 3nt ka adhurues.
Shkruar nga Faton Maksuti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
TINGULLI 3NT me album tė ri "Pika n'vesh"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Letėrsia shqiptare
» Naile Zhupani: "KOSOVES" - poezi nga Arshi Pipa
» Adelina Dardha: Poezi " E ėmbla ime nėnė" Gezuar nėnė diten e lindjes sot me 14 Shkurt. Me mall tė puth.
» Shaban Cakolli:Aksion humanitar i "Im- Zeichen- der-Liebe" dhe "Dibranit-transport" pėr invalidėt e luftės sė Kosovės
» Nė Filadelfia u promovua libri "Pėrjetė me ty" i autorit Ivzi Ēipuri (1)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | www.sosblogs.com