MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Burri vret gruan nė gjumė me sėpatė nė kokė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Burri vret gruan nė gjumė me sėpatė nė kokė   Thu Jul 03, 2008 1:18 pm

Njė ngjarje e shėmtuar ka ndodhur sot nė njė fshat tė rrethit tė Dibrės. Gruaja ka qenė duke fjetur kur burri ka marrė sėpatėn dhe e ka goditur atė nė kokė rreth orės 1:00 tė Mesnatės

Si pasojė nėna e dy fėmijėve, Velie Tafa ka ngelur e vdekur nė vend. Lazam Tafa, 43 vjeē, autori i kėtij krimi tė shėmtuar brenda familjes mėsohet se vuante nga depresioni, mėgjithatė ende nuk ka njė version tė qartė pėr arsyet qė e kanė shtyrė pėr tė kryer kėtė krim. Policia ka venė nė pranga vrasėsin ku dhe po hetohet pėr zbardhjen e ngjarjes.

gazeta shekulli!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Burri vret gruan nė gjumė me sėpatė nė kokė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Masakėr nė Durrės, i kėrkuari Dritan Dajti vret 4 policė e 1 civil, arrestohet i plagosur
» Tragjedi nė shkollė, 19-vjeēari vret njė vajzė nė klasė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs