MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 pershendetje

Shko poshtė 
AutoriMesazh
malton
Antar i ri
Antar i ri
malton

Numri i postimeve : 2
Join date : 03/07/2008

pershendetje Empty
MesazhTitulli: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 1:10 am

pershendetje un jam maltoni!!!!!miresejugjeta
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 9:44 am

uaaa uaaa ke po me shohin syckat ii

Mirese vjen Maltono!! Lushnjaret te bashkuar kudo !!

Kalofsh kendshem yllo !!!

_________________
pershendetje Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitimeThu Jul 03, 2008 1:10 pm

pershendetje malton dhe mire se erdhe !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Sponsored content
pershendetje Empty
MesazhTitulli: Re: pershendetje   pershendetje Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pershendetje
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Prezantoni veten nė forum-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions