MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 suksese per sitin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

suksese per sitin Empty
MesazhTitulli: suksese per sitin   suksese per sitin Icon_minitimeSun May 04, 2008 12:00 am

ju urojme mireseardhjen dhe suksese ne postimet tuaj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
TAPA-aka-EPPK

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

suksese per sitin Empty
MesazhTitulli: Re: suksese per sitin   suksese per sitin Icon_minitimeSat May 10, 2008 10:15 am

Urime Niko...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

suksese per sitin Empty
MesazhTitulli: Re: suksese per sitin   suksese per sitin Icon_minitimeSun May 11, 2008 12:52 pm

shume faleminderit tap , te falenderojme per pjesmarrjen tuaj ne lushnjaonline.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

suksese per sitin Empty
MesazhTitulli: Re: suksese per sitin   suksese per sitin Icon_minitimeSun Jun 01, 2008 3:44 am

komplimentet e mija niko
goxha terheqes siti.sado me numer te paket anetaresh ama them se neve me diskutimet tona kemi per ta shtuar akoma me teper interesimin per ket sit

dhe njehere komplimenta per punen e ber dhe rritjes vlerave qe i ben qytetit te Lushnjes !!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

suksese per sitin Empty
MesazhTitulli: Re: suksese per sitin   suksese per sitin Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 5:19 pm

pergezime niko ishalla ne vazhdim do rritet siti dhe do kesh sa me shume antare
eshte nji kenaqesi kur bo diqka qe shum njerez te kalojne kohen e lire ne te Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

suksese per sitin Empty
MesazhTitulli: Re: suksese per sitin   suksese per sitin Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 9:20 pm

suksese sitit,nikos dhe te gjitheve ne forum. nje treshe kjo qe ben fuqi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

suksese per sitin Empty
MesazhTitulli: Re: suksese per sitin   suksese per sitin Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 9:38 pm

nga disa gjera qe kam vene re krahasuar me forumet e tjera kam vene re se ketu tek lushnjaonline.com vertet ka pak anetar ama ata qe jane jane te respektueshem e shume njerez te mrekullueshem.Vertet nje shembull i rinise shqiptare !!!! Jemi te paket ne nr anetaresh (63 per momentin ) ama kemi arritur der tani te postojme 1316 artikuj dhe shpresojme te vazhdojme te ecim me ket hap.sepse duke patur ne forum njerez te respektuar, shakaxhinj aktiva etj etj atehere do te ishim nje nga forumet shembull Very Happy

respekte per te gjithe anetaret !!!!!

_________________
suksese per sitin Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

suksese per sitin Empty
MesazhTitulli: Re: suksese per sitin   suksese per sitin Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 11:49 pm

Qa po thoje, qa po thoje lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

suksese per sitin Empty
MesazhTitulli: Re: suksese per sitin   suksese per sitin Icon_minitimeSat Jun 07, 2008 11:54 pm

Respekte per anetaret po thoja

_________________
suksese per sitin Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Sponsored content
suksese per sitin Empty
MesazhTitulli: Re: suksese per sitin   suksese per sitin Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
suksese per sitin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Pėrshėndetje dhe urime-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions