MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Shet fotografi nudo pėr tė blerė rroba firmato

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Shet fotografi nudo pėr tė blerė rroba firmato Empty
MesazhTitulli: Shet fotografi nudo pėr tė blerė rroba firmato   Shet fotografi nudo pėr tė blerė rroba firmato Icon_minitimeTue Jul 01, 2008 9:34 am

Njė vajzė 12 vjeēare bėnte fotografi nudo nė banjot e shkollės dhe i shiste te shokėt e saj me qėllim qė tė siguronte paratė pėr tė blerė rroba firmator. Lajmin e ka bėrė publik drejtoresha e shkollės nė Treviso, Maria Giuliane Bigardi, e cila ėshtė surprizuar kur ka parė vajzėn me celular nė tualet. Vajza pasi ka bėrė foton e ka dėrguar atė me mms ose bluetooth.

Vajzės i ka ardhur kjo ide qė kur prindėrit nuk i jepnin para pėr tė blerė rroba tė shtrenjta. Fotot i shiste te tė gjithė shokėt e saj tė cilėt mė pas i shėprndanin. Prindrit kanė filluar tė dyshojnė kur kanė parė garderobėn e shumėllojshme tė vajzės sė tyre e cila shtohej dita ditės.

Tani vajza ėshtė me pushime por pėr vitin e ardhshėm do tė ndrrojė shkollė dhe do tė ndiqet nga personeli psikologjik nė mėnyrė qė tė mos ndikojė pėr keq edhe te shoqet e tjera tė klasės.


Gazeta shekulli

_________________
Shet fotografi nudo pėr tė blerė rroba firmato Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Shet fotografi nudo pėr tė blerė rroba firmato
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | Computers and Internet | Computers | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions