MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Pse Femrvae Ju Pelqejn Syt E Djemve?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Pse Femrvae Ju Pelqejn Syt E Djemve?   Tue Jul 01, 2008 12:32 am

Shpesh mund te ndodh qe femrat bejen komplimente per syt e djemve qe i kane te bukur?


Kerkoj pergjigje nga femrat?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Pse Femrvae Ju Pelqejn Syt E Djemve?   Tue Jul 01, 2008 12:39 am

sepse thone qe "Syte jane pasqyra e shpirtit"

dhe une nga syte e kam pelqyer te dashurin tim Very Happy

syte e tij si ka askush ne bote
haaaahaaahhaa haaaahaaahhaa haaaahaaahhaa haaaahaaahhaa

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Pse Femrvae Ju Pelqejn Syt E Djemve?   Tue Jul 01, 2008 12:42 am

o favi po ske pare te mite ti parandaj thua haaaahaaahhaa haaaahaaahhaa haaaahaaahhaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Pse Femrvae Ju Pelqejn Syt E Djemve?   Tue Jul 01, 2008 12:45 am

NIKO shkruajti:
o favi po ske pare te mite ti parandaj thua haaaahaaahhaa haaaahaaahhaa haaaahaaahhaa

i kam pare i kam pare nga HI5 haaaahaaahhaa haaaahaaahhaa

dhe ti i rrezikshem je haaaahaaahhaa haaaahaaahhaa kushedi sa goca do kesh marre meqaf andej nga Genova haaaahaaahhaa haaaahaaahhaa

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
er-cami
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 88
Join date : 21/07/2008
Age : 30

MesazhTitulli: Re: Pse Femrvae Ju Pelqejn Syt E Djemve?   Wed Jul 23, 2008 2:55 pm

ha ha ha ha ha ah ham ham
po dhe ju se kuptoni pak sdin ckompliment te bejne tjter dhe fiksohen te syt,dhe te shpifur ti kesh,,,, ham ha ha ha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
polskaALB
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 146
Join date : 09/05/2008
Age : 32

MesazhTitulli: Re: Pse Femrvae Ju Pelqejn Syt E Djemve?   Wed Jul 23, 2008 3:10 pm

o fav dil i here nga hi5 ime e shikoji nje here syte e mije.. Laughing Laughing Laughing lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

MesazhTitulli: Re: Pse Femrvae Ju Pelqejn Syt E Djemve?   Thu Jul 24, 2008 7:11 am

po ca keni me Favin ju mor djema??? lol! lol! lol!

Me thone te drejten cunat i kan syt ma te bukur sesa femrat... femrat e shkreta mundohen i lyjn e se ce i bojn po prap...Sorry Girls ne i kemi mrekulli na Zoti
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Pse Femrvae Ju Pelqejn Syt E Djemve?   Thu Jul 24, 2008 11:37 am

TAPA-aka-EPPK shkruajti:
po ca keni me Favin ju mor djema??? lol! lol! lol!

Me thone te drejten cunat i kan syt ma te bukur sesa femrat... femrat e shkreta mundohen i lyjn e se ce i bojn po prap...Sorry Girls ne i kemi mrekulli na Zoti

Pse neve nga kush e kemi mrekulli????

Puna eshte kshu tani se vajzat lyejne syte qe te kene ndryshim nga cunat Laughing

Polska e kam te veshtire te te gjej ty ne hi5
scratch

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
polskaALB
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 146
Join date : 09/05/2008
Age : 32

MesazhTitulli: Re: Pse Femrvae Ju Pelqejn Syt E Djemve?   Thu Jul 24, 2008 11:56 am

ta jap ne privat une po e deshi mi fav.. Very Happy:D:D

sa per syte ne cunat i kemi mashallah
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.com
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: Pse Femrvae Ju Pelqejn Syt E Djemve?   Fri Aug 29, 2008 6:43 pm

Kush e tha???
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pocerina
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 47
Join date : 29/08/2008

MesazhTitulli: Re: Pse Femrvae Ju Pelqejn Syt E Djemve?   Mon Sep 01, 2008 5:58 pm

Une nuk di gjo.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 62

MesazhTitulli: Re: Pse Femrvae Ju Pelqejn Syt E Djemve?   Wed Sep 03, 2008 11:16 am

niko shoh qe ēunat veē jan mburrur ,sa mburravec te keqij qe qenkeni nejse.......
ky fakti i syve vjen se femra tek nje mashkull kerkon sinqeritet ,seriozitet, embelsi dhe keto ne nje pamje te par mund ti gjesh tek syt.kurse mashkulli qe nuk kerkon te tilla virtyte tek nje femer nuk i ve re syt sa te bukur qe i ka,,,kjo eshte e gjihta.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

MesazhTitulli: Re: Pse Femrvae Ju Pelqejn Syt E Djemve?   Thu Sep 04, 2008 5:35 am

Eshte realitet Sara jo se ne mburremi....Pse Zoti i ka kriju femrat qe te lyhen e te pispillosen kurse meshkujt si bojn keto gjera....Pse??? sepse jemi te mire vet...lol....e kam fjalen per meshkujt e veretet me pantallona se ka dhe meshkuj......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 62

MesazhTitulli: Re: Pse Femrvae Ju Pelqejn Syt E Djemve?   Tue Sep 16, 2008 3:00 pm

TAPA-aka-EPPK shkruajti:
Eshte realitet Sara jo se ne mburremi....Pse Zoti i ka kriju femrat qe te lyhen e te pispillosen kurse meshkujt si bojn keto gjera....Pse??? sepse jemi te mire vet...lol....e kam fjalen per meshkujt e veretet me pantallona se ka dhe meshkuj......


kujdes nga meshkujt......Po jo re tapa se Zoti e krijoj njeriun per te mbajtur pamjen qe ka veē se femrat lyhen per te kenaqur psikologjin e dobet e te semur te meshkujve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Pse Femrvae Ju Pelqejn Syt E Djemve?   Thu Nov 13, 2008 12:47 pm

po kush e ka thene qe femrave u pelqejne syte e djemve njehere??? Very Happy


Edituar pėr herė tė fundit nga era nė Sat May 02, 2009 9:58 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 62

MesazhTitulli: Re: Pse Femrvae Ju Pelqejn Syt E Djemve?   Fri Nov 28, 2008 12:31 am

a moj era me sa shoh ky konkluzion ka dal nga meshkujt vet.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Pse Femrvae Ju Pelqejn Syt E Djemve?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pse Femrvae Ju Pelqejn Syt E Djemve?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Ndjenje dhe dashuri :: Ne kerkim te romances-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Free blog