MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ndryshimi I Tė Vėrtetės Dhe Mungesa E Sinqeritetit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Ndryshimi I Tė Vėrtetės Dhe Mungesa E Sinqeritetit   Tue Jul 01, 2008 12:30 am

Meshkujt nuk jane gjithmone te sinqerte ne ate qe thone,nganjehere ata perdorin nje lloj kodi!psh

Ai thote"qendrojme ne shtepi te shohim nje film"
Ka ndermend
"nuk dua te shpenzojme nje thes me para.le te bejme vetem seks.

Ai thote"nuk ke faj ti......kam une"
Ka ndermend
"nuk kam une......ke ti"

Ai thote"nuk dua te perfshihem kaq shume ne kete lidhje"
Ka ndermend
"jam me i interesuar per seksin sesa per ty si person"

Ai thote"kemi nevoje te rrime pak kohe larg"
Ka ndermend
"nuk jam shume i sigurt nese dua te vazhdoj me me ty"

Ai thote"them se do kesh menduar se u tregova nje gomar mbreme"
Ka ndermend
"me fal"

Ai thote"dua te dal me miqte sot,te vjen keq"
Ka ndermend
"dua te pij tonelata me birra,te shaj me fjale te ndyra,te bej gjera jo te ndershme teper mashkullore,te vjen keq?"

Ai thote"ka ndonje rendesi te madhe nese nuk vij ne mbremje ne kohe?"
Ka ndermend
"me shume mundesi nuk vij ne mbremje deri ne fund"

Ai thote"ti me siguri e ke nje te dashur apo jo?"
Ka ndermend
"je simpatike,por nuk e di a mund te leme ndonje gje bashke!"

Nuk eshte e veshtire per ju vajza per te vene re kur nje djale eshte i vendosur mes jush dhe qellimeve tuaja.Por kur ai ju mban pas ne menyra te ēuditshme,shenjat mund te jene te veshtira per tu verejtur sepse meshkujt perdorin nje lloj kodi te sjelluri per te mbuluar sinqeritetin!.
Te njejten gje bejne dhe femrat

Sillni shprehje false qe perdorin te dy sekset.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Ndryshimi I Tė Vėrtetės Dhe Mungesa E Sinqeritetit   Tue Jul 01, 2008 12:36 am

kjo do te thote se s'jua mban me ne haaaahaaahhaa haaaahaaahhaa (shaka)

nuk me pelqejne keta tipa qofshin meshkuj a femra . Ka gje me te bukur sesa troci?? Thuaje ne sy o vlla aty tregohet burreria jote

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
bledar
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 11
Join date : 09/11/2008
Age : 32
Location : firenze

MesazhTitulli: Re: Ndryshimi I Tė Vėrtetės Dhe Mungesa E Sinqeritetit   Wed Nov 12, 2008 4:12 am

jo te gjith jan njelloj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
grace
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 11
Join date : 09/11/2008

MesazhTitulli: you get what you want   Wed Nov 12, 2008 2:27 pm

Hi,
Mendoj se cdo njeri merr te nje njejten jete dashurore qe kerkon, ose ne shqip rrokulliset tenxherja dhe gjen kapakun,
meshkujt mashtrues kane gjithashtu ne krah te tyre femra mashtruese,

Kiss.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Ndryshimi I Tė Vėrtetės Dhe Mungesa E Sinqeritetit   Wed Nov 12, 2008 5:45 pm

ne pergjithesi nuk e ndryshoj kurre te verteten sepse me pelqen te them ate qe mendoj
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Ndryshimi I Tė Vėrtetės Dhe Mungesa E Sinqeritetit   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Ndryshimi I Tė Vėrtetės Dhe Mungesa E Sinqeritetit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» E PA BESUESHME POR E VĖRTETĖ
» DERI KUR TĖ MIRREMI ME VETVETEN E JO ME ARMIKUN E VĖRTETĖ..?
» Mali Sharr, atraksion i vėrtetė pėr ekoturistėt
» Rrahim Hashimi*-Pse kjo histeri ndaj sė vėrtetės qė tha Fatos Klosi
» Ismet Januzaj:GURĖT E SĖ VĖRTETĖS

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Ndjenje dhe dashuri :: Ne kerkim te romances-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs.com