MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Qindra klandestin ne pranga ne itali

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Qindra klandestin ne pranga ne itali   Sat May 17, 2008 5:34 pm

ndėrmerret nė nėntė krahina italiane
Nė mesin e mė se 400 tė arrestuarve janė 50 marokenė, 32 rumunė, 25 tunizianė, 18 nigerianė, 16 egjiptianė, 16 serbė, 14 shqiptarė dhe 97 persona tė nacionaliteteve tė tjera

gazeta koha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Qindra klandestin ne pranga ne itali
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Krimet e komunizmit / Bilbil Klosi, gjykatėsi komunist qė dha shekuj burg dhe u mori jetėn qindra antikomunistėve
» Ilirjana Koliqi-Ramaj:Mrekullitė e traditave tona tė shenjta arbėrore ruhen edhe Itali
» Sabile Keēmezi- Basha: Ēėshtje tė pėrdorimi tė nocioneve: ilegale, klandestine dhe e fshehtė
» Arrestimi i Kristos, videoja "kamikaze" qė e ēoi nė pranga
» Vargje tė thurura nga Donika Ēela. Itali. - LARG URREJTJES!

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create your own blog