MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Si te dergojme sms falas ne celular?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Si te dergojme sms falas ne celular?   Sat Jun 28, 2008 11:34 am

Ketu keni disa adresa shpresoj tju bejne pune dhe nqs dini ju ndonje tjeter qe nuk eshte ne liste ju lutemi tna e postoni Smile

1. http://www.kontaktzone.ch 3 sms ne dite, kudo ne bote-me regjistrim
2. http://www.veranstaltungen2000.de 5 sms ne regjistrim, 5 per nje muaj
3. http://web-smsbot.de/ me nje regjistrim mund te dergoni 7 sms, mund te regjistroheni disa here me te njejtin numer
4. http://www.sms-platform.de/index.php, 5 sms per nje regjistrim, mund te regjistroheni disa here me e-mail adresa te ndryshme
5. http://www.vidvud.com/ 10 sms ne dite pa u regjistruar fare ne 20 shtete
6. http://smsity.de/index.php?page=home 2 sms ne dite kudo ne bote – duhet te regjistroheni
7. http://www.handysmile24.de/ 3 sms ne dite, duhet te regjistroheni
8. http://www.arablove.de duhet te regjistroheni, mund te dergoni disa sms ne dite kudo ne bote, por duhet te jete personi I regjistruar ne kete webfaqe per tia derguar sms
9. http://www.1986.ch/index.php 20 sms ne muaj, kudo ne bote, duhet te regjistroheni
10. http://www.myums.de/ ka gjithesejt 300 sms ne dite per te gjithe shfytezues, mund te dergoni ne disa shtete te botes pa u regjistruar
11. http://dbplus.assoftware.ch/ nga kjo webfaqe mun ti regjistroheni 5 e-mail adresa dhe secila ka nga 50 sms ne muaj, mund te dergoni kudo ne bote
12. http://navisso.com/nsc pa u regjistruar mund te dergoni 3 sms Brenda 1 ore kudo ne bote.
13. http://www.cellebrum.com mund te cosh shume mesazhe .

Lutemi kush i provon te japi pershtypjet e veta Very Happy

_________________


Edituar pėr herė tė fundit nga goca_babit nė Sat Jun 28, 2008 11:57 pm, edituar 1 herė gjithsej
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Si te dergojme sms falas ne celular?   Sat Jun 28, 2008 11:38 am


_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Si te dergojme sms falas ne celular?   Sat Jun 28, 2008 11:40 am

Ja edhe disa faqe tjera per te derguar free sms

1. www.smsjunky.de me regjistrim (2 sms ne dite)

2. www.wadja.com me regjistrim gjate plotesimit te profilit tuaj vendosni foton tuaj dhe dergoni sms pa limit

3. www.sms-klick.de pa regjistrim 2 ne dite

4. www.tryfoneshare.com me regjistrim 50 sms ne muaj por vetem anetareve te cilet jane te regjistruar ne kete webfaqe


5.www.mymemorizer.com (regjistroheni, 2 sms ne dite, mund te dergoni sms edhe duke e vendosur kohen dhe diten kur te dergoni)

6. http://nichtvergessen.com/ pa u regjistruar mund te dergoni per moment me shume free sms dhe nese doni mundeni me e rregulluar kohen dhe diten kur te dergoni sms

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
tao
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 26
Join date : 26/11/2008
Age : 106
Location : Lushnja

MesazhTitulli: Re: Si te dergojme sms falas ne celular?   Sun Dec 28, 2008 7:30 pm

lol! o goca e gjushit asnje adrse nuk eshte ok ,sepse nuk munda te nis asnje sms falas
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Si te dergojme sms falas ne celular?   Mon Dec 29, 2008 12:53 pm

Keni harruar me te rendesishmen adres. WWW.LUSHNJA.COM
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
tao
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 26
Join date : 26/11/2008
Age : 106
Location : Lushnja

MesazhTitulli: Re: Si te dergojme sms falas ne celular?   Mon Dec 29, 2008 1:09 pm

mo ja fut kot se nuk punon as kjo
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gloria
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 71
Join date : 10/10/2008

MesazhTitulli: Re: Si te dergojme sms falas ne celular?   Sun Jan 04, 2009 1:08 am

lol! lol! lol! lol! bravo tao ashtu duhet!!!!!!!!! Epo sms falas ka kudo mjafton vetem te zgjedhesh nje, ama ato jane gjithnje me kontrate atje ku regjistrohesh ke mundesi edhe te pyesesh. Thuaj vetem : - Dua te kem shume mesazhe falas a me ndihmoni dot???????????????????Mos harro se ata jane magjistare ne tekniken e te gjeturit ne sms falas Smile Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Pershendetje
study
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Si te dergojme sms falas ne celular?   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Si te dergojme sms falas ne celular?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Ndihmoni njėri-tjetrin-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs