MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Pershendetje nga Eevisi!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Eevis
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 24
Join date : 25/06/2008

Pershendetje nga Eevisi! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga Eevisi!   Pershendetje nga Eevisi! Icon_minitimeFri Jun 27, 2008 10:11 am

Mire se ju erdha dhe un....jam Eevis nga PEQINI....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 28
Location : me zemer ne Lushnje jam

Pershendetje nga Eevisi! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga Eevisi!   Pershendetje nga Eevisi! Icon_minitimeFri Jun 27, 2008 10:15 am

Miresevjen Eeviso !!Kalofsh kendshem ketu.. Komplimente se qenke nje djal aktiv! Smile Apo kshu jeni te gjithe ju peqinsit haaaahaaahhaa

_________________
Pershendetje nga Eevisi! Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Eevis
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 24
Join date : 25/06/2008

Pershendetje nga Eevisi! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga Eevisi!   Pershendetje nga Eevisi! Icon_minitimeFri Jun 27, 2008 11:09 am

flm per komplimentin goca_babit.....keshtu thojne te gjithe per ne nga Peqini qe jemi aktiv....dhe keshtu do te jemi perher....flm...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 28
Location : me zemer ne Lushnje jam

Pershendetje nga Eevisi! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga Eevisi!   Pershendetje nga Eevisi! Icon_minitimeFri Jun 27, 2008 11:56 am

Nje urraaaaaaaa per te gjithe peqinsit atehere Very Happy cheers cheers

_________________
Pershendetje nga Eevisi! Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
TAPA-aka-EPPK

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

Pershendetje nga Eevisi! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga Eevisi!   Pershendetje nga Eevisi! Icon_minitimeFri Jul 04, 2008 12:08 pm

o Eeviso kalofsdh bukur daku...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
Sponsored content
Pershendetje nga Eevisi! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershendetje nga Eevisi!   Pershendetje nga Eevisi! Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershendetje nga Eevisi!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Me prane njeri-tjetrit :: Prezantoni veten nė forum-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions