MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Pershkruaje veten me 5 fjale!!!!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 28
Location : me zemer ne Lushnje jam

Pershkruaje veten me 5 fjale!!!! Empty
MesazhTitulli: Pershkruaje veten me 5 fjale!!!!   Pershkruaje veten me 5 fjale!!!! Icon_minitimeThu Jun 26, 2008 9:54 pm

Si e pershkruani ju veten tuaj me 5 fjale?? (karakter+fizik)

shkurt e shqip (me dy tela cifteli haaaahaaahhaa )

_________________
Pershkruaje veten me 5 fjale!!!! Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

Pershkruaje veten me 5 fjale!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaje veten me 5 fjale!!!!   Pershkruaje veten me 5 fjale!!!! Icon_minitimeThu Aug 28, 2008 6:08 pm

ti thua se mjaftojne 5 fjale per karakterin e njeriut???


kam dyshime!!!
5 fljale mund te mjaftojne vetem per pamjen e jashtme qe shyqyr qe ngel e tille per nje kohe te gjate.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pocerina
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 47
Join date : 29/08/2008

Pershkruaje veten me 5 fjale!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaje veten me 5 fjale!!!!   Pershkruaje veten me 5 fjale!!!! Icon_minitimeMon Sep 01, 2008 12:47 pm

Per nje mashkull mjaftojne pese fjale.per nje femer duhen njeqind dhe jane pak.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

Pershkruaje veten me 5 fjale!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaje veten me 5 fjale!!!!   Pershkruaje veten me 5 fjale!!!! Icon_minitimeMon Sep 01, 2008 12:59 pm

O poce, ka mundesi te mi thuash ato 5 karakteristikat e nje mashkulli, se jam shume kurioze t'i di. Sepse mua me dalin ca si shume here me teper...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pocerina
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 47
Join date : 29/08/2008

Pershkruaje veten me 5 fjale!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaje veten me 5 fjale!!!!   Pershkruaje veten me 5 fjale!!!! Icon_minitimeMon Sep 01, 2008 1:36 pm

Vetem me nje fjale: M A S H K U L L
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

Pershkruaje veten me 5 fjale!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaje veten me 5 fjale!!!!   Pershkruaje veten me 5 fjale!!!! Icon_minitimeMon Sep 01, 2008 2:26 pm

Mbase ata qe ke njohur ti... Por ta siguroj, qe nuk kane vetem gjinine...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pocerina
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 47
Join date : 29/08/2008

Pershkruaje veten me 5 fjale!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaje veten me 5 fjale!!!!   Pershkruaje veten me 5 fjale!!!! Icon_minitimeMon Sep 01, 2008 2:35 pm

Une e pershkruajta veten vetem me nje fjale mashkull.Po ti si e pershkruan veten tende me pese fjale?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

Pershkruaje veten me 5 fjale!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaje veten me 5 fjale!!!!   Pershkruaje veten me 5 fjale!!!! Icon_minitimeMon Sep 01, 2008 2:40 pm

une sikur ta thash qe nuk mjaftojn 5 fjale as per mashkullin dhe as per femren, porse per nje qe ka kaluar ylberin, besoj se po...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pocerina
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 47
Join date : 29/08/2008

Pershkruaje veten me 5 fjale!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaje veten me 5 fjale!!!!   Pershkruaje veten me 5 fjale!!!! Icon_minitimeMon Sep 01, 2008 2:51 pm

Burbuqe, je dreq me pare qe do te thote je e mencur.Kur kthej koken mbrapa as nuk e shoh ylberin,por shyqyr tju kemi juve.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

Pershkruaje veten me 5 fjale!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaje veten me 5 fjale!!!!   Pershkruaje veten me 5 fjale!!!! Icon_minitimeMon Sep 01, 2008 2:57 pm

po tani na thuaj cju kemi? (f,m,y?)
se kisha pershtypjen se ishe f, dhe me dole m, kam dyshime...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pocerina
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 47
Join date : 29/08/2008

Pershkruaje veten me 5 fjale!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaje veten me 5 fjale!!!!   Pershkruaje veten me 5 fjale!!!! Icon_minitimeMon Sep 01, 2008 3:37 pm

Jam dakord me emancipimin,mund te rrije dhe pas femnes po ate dreq y per ce e ke vu?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

Pershkruaje veten me 5 fjale!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaje veten me 5 fjale!!!!   Pershkruaje veten me 5 fjale!!!! Icon_minitimeMon Sep 01, 2008 4:36 pm

y eshte per dike qe tjeter lind dhe tjeter kerkon te behet... Nuk me the cfare ishe, shume i komplikuar...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
pocerina
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 47
Join date : 29/08/2008

Pershkruaje veten me 5 fjale!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaje veten me 5 fjale!!!!   Pershkruaje veten me 5 fjale!!!! Icon_minitimeTue Sep 02, 2008 11:00 am

Tobestafkulla!Jom plak e nuk me behet me ngju ksoj llafesh.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
TAPA-aka-EPPK

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

Pershkruaje veten me 5 fjale!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaje veten me 5 fjale!!!!   Pershkruaje veten me 5 fjale!!!! Icon_minitimeWed Sep 03, 2008 6:15 am

Pergjiguni per temen se do j u vij Favi do ju bertasi se keni dal krejt jash teme....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Sara

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 64

Pershkruaje veten me 5 fjale!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaje veten me 5 fjale!!!!   Pershkruaje veten me 5 fjale!!!! Icon_minitimeWed Sep 03, 2008 11:24 am

po ti tapa boll u fole te tjereve pergjigju per vete...

me von po shkruaj per vetem ...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

Pershkruaje veten me 5 fjale!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaje veten me 5 fjale!!!!   Pershkruaje veten me 5 fjale!!!! Icon_minitimeThu Sep 04, 2008 1:52 pm

Poce, je shume inteligjent per te qen mashkull...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Pershkruaje veten me 5 fjale!!!! Empty
MesazhTitulli: Re: Pershkruaje veten me 5 fjale!!!!   Pershkruaje veten me 5 fjale!!!! Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Pershkruaje veten me 5 fjale!!!!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Shtypi dhe politika :: Aktualitete shoqėrore-
Kėrce tek:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions