MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Cfare telefoni celular jeni duke perdorur per momentin?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Cfare telefoni celular jeni duke perdorur per momentin? Empty
MesazhTitulli: Cfare telefoni celular jeni duke perdorur per momentin?   Cfare telefoni celular jeni duke perdorur per momentin? Icon_minitimeThu Jun 26, 2008 9:34 pm

Na thoni pak cfare tel keni? dhe a ju pelqen si telefon (qe neser ta blejme dhe ne dmth haaaahaaahhaa
Une e kam NOKIA N72 para nje muaji e kam marr. Kisha nje SAMSUNG E730Cfare telefoni celular jeni duke perdorur per momentin? Samsung-e730

po ma vodhen Sad
Ky eshte shume i mire vetem se eshte pak si pafke haaaahaaahhaa haaaahaaahhaa
Cfare telefoni celular jeni duke perdorur per momentin? Nokia-n72

_________________
Cfare telefoni celular jeni duke perdorur per momentin? Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

Cfare telefoni celular jeni duke perdorur per momentin? Empty
MesazhTitulli: Re: Cfare telefoni celular jeni duke perdorur per momentin?   Cfare telefoni celular jeni duke perdorur per momentin? Icon_minitimeThu Jun 26, 2008 10:06 pm

Cfare telefoni celular jeni duke perdorur per momentin? Img_3811


Telefon te cilin nuk ee nderroj me asnje tjeter!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Cfare telefoni celular jeni duke perdorur per momentin?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Shkenca dhe jeta :: Shkenca dhe jeta-
Kėrce tek:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions