MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Dashuria i merr jeten shqiptarit 24 vjec

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Dashuria i merr jeten shqiptarit 24 vjec   Thu Jun 26, 2008 6:27 pm

GROSSETO - Nje sherr per dashurine i ka marre jeten nje shqiptari ne Itali. Besim Ndrevataj, 24 vjec, eshte qelluar me disa thika nga nje bashkekombes i tij, duke gjetur vdekjen. Autori eshte arrestuar nga policia, pak minuta me vone dhe eshte derguar ne qeli. Ngjarja ka ndodhur nje dite me pare, ne oret e para te mengjesit, ne nje rruge kryesore te ketij qyteti. I dyshuari per kete ngjarje ka deklaruar ne polici, se e kishte qelluar Ndrevatajn me thike, por nuk mbante mend asgje. "Nuk mbaj mend asgje se cfare ka ndodhur". Vrasja ka ndodhur ne rruge, jashte nje salle lojerash. Policia tha se ai ishte duke u ndjekur nga autori i dyshuar. Kane qene kalimtaret qe kane njoftuar policine, qe ka shkuar ne vendin e ngjarjes. Te dhenat e para flasin se shkaqet, per te cilat ka ndodhur vrasja, mendohet te jene dy. I pari eshte pas nje zenke dashurie, nderkohe qe shkaku i dyte, dyshohet te jete nje larje hesapesh per pune droge. Si viktima dhe autori ishin te njohur per policine, pasi ishin shoqeruar dhe me pare.
koha jone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
neli
VizitorMesazhTitulli: ah ne shqiptaret kshu e kemi gjunah   Fri Jun 27, 2008 12:15 am

dhe ktu ku jetoj une tani shqiptaret bejn me njeri tjetrin
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Dashuria i merr jeten shqiptarit 24 vjec
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Agim Gashi: Vaji i shqiptarit
» Lediana Kapaj: Ndarja!
» Unė e dua jetėn-Ėshtė e bukur!-poezi nga-Raimonda Moisiu
» E tmerrshme: 36 vjeēari martohet me tė miturėn 6 vjeēe
» Vangjush Ziko: Poeti, mėkati dhe dashuria

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Forumotion.com | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Free blog