MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Vellezerit Arbri te Lushnja

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Vellezerit Arbri te Lushnja   Thu Jun 26, 2008 6:19 pm

Gersi Arbri dhe Polizoi Arbri jane dhe dy lojtaret qe kane firmosur per Lushnjen e sezonit 2008-2009. Skuadra e Artan Banos do te luaje sezonin e ri ne Kategorine Superiore. Lushnjaret synojne edhe sherbimet e Alban Bizhytit, me te cilin duhet me pare te gjejne gjuhen e perbashket per te ardhurat vjetore te lojtarit. Sidoqofte, Lushnja e re duket se do te kete per baze kryesore lojtaret qe trashegoi nga kategoria e pare, pa perjashtuar ndonje perforcim.

koha jone
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Vellezerit Arbri te Lushnja
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Sporti dhe sportdashesit :: ks lushnja-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create a blog