MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 gjat gjith dites....

Shko poshtė 
AutoriMesazh
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: gjat gjith dites....   Thu Jun 26, 2008 3:24 pm

cila eshte fjala apo veprimi qe perserisni me shume gjate dites?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: gjat gjith dites....   Thu Jun 26, 2008 4:20 pm

Per futbollin flas me shume sidomas per INTERIN !

Pastaj mbasi mbaron dita , them me vete : A iku edhe kjo dite pa mesuar , nejse neser do ngrihem shpejt dhe ......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: gjat gjith dites....   Thu Jun 26, 2008 4:48 pm

gjate gjithe dites perdor vetem nje shprehje Laughing
Na mbyten budallenjte
haaaahaaahhaa haaaahaaahhaa haaaahaaahhaa

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
KLEA
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 76
Join date : 28/03/2009
Location : MILANO

MesazhTitulli: Re: gjat gjith dites....   Sat Mar 28, 2009 7:06 pm

o zot pse do iki ne pun haaaahaaahhaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ambra.forumattivo.com
GoldeN
Antar i ri
Antar i ri
avatar

Numri i postimeve : 12
Join date : 27/03/2009
Age : 32

MesazhTitulli: Re: gjat gjith dites....   Mon Mar 30, 2009 1:08 am

ndersa une gjate gjithe dites perdor kete shprehje
<o zot me ndonje me te mir sot>...........
bam bam bam


Edituar pėr herė tė fundit nga GoldeN nė Mon Mar 30, 2009 1:10 am, edituar 1 herė gjithsej (Reason for editing : ..............................................................................................................)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
KLEA
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 76
Join date : 28/03/2009
Location : MILANO

MesazhTitulli: Re: gjat gjith dites....   Mon Mar 30, 2009 11:32 pm

gjat gjith dites perdor pupu me raft pika mua hahahaha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.ambra.forumattivo.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: gjat gjith dites....   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
gjat gjith dites....
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Mentor Thaqi:NĖ PĖRKUJTIM TĖ MASAKRĖS SĖ BELEGUT TĖ DEĒANIT DHE GJITHĖ MASAKRAVE NĖ ATDHEUN TIM,NDERIM!!!
» Arbana Xharra:"Bac u kry", tė gjithė po ikin
» Njė pyetje nga Ilir Dardani: A ėshtė Gjergj Kastrioti Hero i tė gjithė Shqiptarėve? (I)
» Kėze Kozeta Zylo: Dy motra shkodrane, dy lule tė bukura gjithė aromė tė Mėmėdheut tonė
» Rajmonda Maleēka: Poemė pėr Adem Jasharin

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Tema shoqėrore-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs