MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 un do te doja...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: un do te doja...   Thu Jun 26, 2008 3:20 pm

ja nje loje qe shpika tani: cfare do donit te ishit ne lidhje apo kundershtim me lojtarin qe eshte siper jush ne postim. psh: e zeme se eshte niko siper meje(ne postim) dhe..... un do doja te isha nje trendafil qe kur niko te zgjaste doren un ta shpoja Very Happy (shembull koti) hajt pra radha por.. pak tolerant se jam un siper Sad
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: un do te doja...   Thu Jun 26, 2008 4:24 pm

Une do doja te isha nje engjell , dhe kjo siper te vinte e te lutej per gjith mekatet qe ka bere ,duke shkaterruar shtepit e popujve per shkak te ererave te forta qe ka shkaktuar haaaahaaahhaa haaaahaaahhaa
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: un do te doja...   Thu Jun 26, 2008 4:44 pm

Une do te doja te shkoja nje nate ne dhomen e ketij siper kur ky te ishte duke fjetur..... te hidhja nje carcaf ne koke dhe te behesha si fantazem haaaahaaahhaa haaaahaaahhaa

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: un do te doja...   Tue Jul 08, 2008 3:21 pm

une do te doja te isha nje virus i forte per kompjutrin qe tjia bllokoja favit komp dhe o zot o zot kush e di se ca do bente favi pastaj... hajt ta durosh.... Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: un do te doja...   Tue Jul 08, 2008 4:34 pm

ndersa une ne kete rast do doja te isha nje antivirus qe tia viqja favit keto viruse , keshtu qe ēdo qe do kthehej ne normalitet .
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 62

MesazhTitulli: Re: un do te doja...   Tue Jul 08, 2008 6:21 pm

do doja te isha hajdute ti vidhja nikut ca lek.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: un do te doja...   Wed Jul 09, 2008 11:35 pm

po ti hajdute je pse e vret mendjen Very Happy .do doja te isha ortakja e jote qe ti ndanim bashke leket

p.s o re niko sa i mbron patriotet e tua ti re djale.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: un do te doja...   Wed Jul 09, 2008 11:48 pm

Une do te doja qe te gjithe cunat shqiptare te ishin si Niku hehehe

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: un do te doja...   Thu Jul 10, 2008 3:15 pm

o favi rregulli i lojes eshte qe te shprehesh nje deshire per personin qe eshte siper teje jo per te tjeret..... jo per ndonje gje po i bie pastaj qe te gjithe cunat te ishin si une (se un isha siper).. hahah:D Very Happy Very Happy Very Happy

un do doja te beja gare me biciklete me kte siper( mos u tremb se si jap mire fare) No
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: un do te doja...   Thu Jul 10, 2008 3:25 pm

e moj ti siper , se se kemi ngaterrur jo por pastaj komplimentet nuk e ngaterrojn lojen , sa mir do ishte sikur une te isha profesor universiteti dhe kur te vinte kjo siper per te dhen provimin , ti jepja nje note te mire qe ti kenaqej shpirti , pastaj do ishte ne humor per gjith diten! tymose njeher
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: un do te doja...   Thu Jul 10, 2008 3:34 pm

po un ne humor jam gjith diten.... pastaj kush e ke mendjen te provimi po te jesh ti prof ore aman...do na marresh ne qafe dhe ec e te kalosh provimet pastaj confused

un do doja te isha babi i nikut vetem per nje dite qe tia terhiqja pak veshet ashtu kot pa bere asgje...per fiksim Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: un do te doja...   Sat Aug 30, 2008 6:15 pm

Une do doja qe te isha gome qe ta fshija fjalen Hello, ke kartvizita e kesaj siper...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Engjellusha
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 44
Join date : 29/08/2009

MesazhTitulli: Re: un do te doja...   Sat Aug 29, 2009 1:28 am

TE ISHA PRAN BELNDIT TIM TE BUKUR
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: un do te doja...   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
un do te doja...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» VEPRORE XHAJA:DOJA TE ISHA SI TI..

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Argetim dhe zbavitje :: Lojra per forumistet-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | www.sosblogs.com