MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Video nga qyteti myzeqar i lushnjes!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

Video nga qyteti myzeqar i lushnjes! Empty
MesazhTitulli: Video nga qyteti myzeqar i lushnjes!   Video nga qyteti myzeqar i lushnjes! Icon_minitimeWed Jun 25, 2008 10:52 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

Video nga qyteti myzeqar i lushnjes! Empty
MesazhTitulli: Re: Video nga qyteti myzeqar i lushnjes!   Video nga qyteti myzeqar i lushnjes! Icon_minitimeWed Jun 25, 2008 10:57 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

Video nga qyteti myzeqar i lushnjes! Empty
MesazhTitulli: Re: Video nga qyteti myzeqar i lushnjes!   Video nga qyteti myzeqar i lushnjes! Icon_minitimeWed Jun 25, 2008 10:58 pm

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

Video nga qyteti myzeqar i lushnjes! Empty
MesazhTitulli: Re: Video nga qyteti myzeqar i lushnjes!   Video nga qyteti myzeqar i lushnjes! Icon_minitimeThu Jun 26, 2008 6:16 pm

Sna that a ju pelqyen keto video?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Video nga qyteti myzeqar i lushnjes! Empty
MesazhTitulli: Re: Video nga qyteti myzeqar i lushnjes!   Video nga qyteti myzeqar i lushnjes! Icon_minitimeThu Jun 26, 2008 6:19 pm

NIKO shkruajti:
Sna that a ju pelqyen keto video?

Llaf eshte ai?? ca flet mo Niko haaaahaaahhaa haaaahaaahhaa

kush ka nostalgji faaap ktu ke kjo tema dhe shef videot dhe papritur fillojne te vijne te truri kujtimet dhe castet qe jane kaluar atje. Spo e vazhdoj me se dhe pak dhe fillova nga lotet haaaahaaahhaa haaaahaaahhaa

_________________
Video nga qyteti myzeqar i lushnjes! Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

Video nga qyteti myzeqar i lushnjes! Empty
MesazhTitulli: Re: Video nga qyteti myzeqar i lushnjes!   Video nga qyteti myzeqar i lushnjes! Icon_minitimeThu Dec 04, 2008 6:13 pm

Lushnja the beautiful city
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

Video nga qyteti myzeqar i lushnjes! Empty
MesazhTitulli: Re: Video nga qyteti myzeqar i lushnjes!   Video nga qyteti myzeqar i lushnjes! Icon_minitimeThu Dec 04, 2008 6:14 pm

LUSHNJA SHTATOR 2008
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

Video nga qyteti myzeqar i lushnjes! Empty
MesazhTitulli: Re: Video nga qyteti myzeqar i lushnjes!   Video nga qyteti myzeqar i lushnjes! Icon_minitimeThu Dec 04, 2008 6:19 pm

Lushnje 2008
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

Video nga qyteti myzeqar i lushnjes! Empty
MesazhTitulli: Re: Video nga qyteti myzeqar i lushnjes!   Video nga qyteti myzeqar i lushnjes! Icon_minitimeThu Dec 04, 2008 6:24 pm

Divjaka
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
grace
Antar i ri
Antar i ri
grace

Numri i postimeve : 11
Join date : 09/11/2008

Video nga qyteti myzeqar i lushnjes! Empty
MesazhTitulli: Re: Video nga qyteti myzeqar i lushnjes!   Video nga qyteti myzeqar i lushnjes! Icon_minitimeThu Dec 04, 2008 6:28 pm

E di qe duke surf internetin per Lushnjen gjeta portalin dhe gjeja e pare qe kam pare ishin keto video, diku aty ne shesh ne krah te bashkise eshte edhe shtepia ime, me bere te qaj qe ne mengjes mor djale, kam kaq shume mall.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Video nga qyteti myzeqar i lushnjes! Empty
MesazhTitulli: Re: Video nga qyteti myzeqar i lushnjes!   Video nga qyteti myzeqar i lushnjes! Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Video nga qyteti myzeqar i lushnjes!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Rreth lushnjes :: Lushnja dhe lushnjaret-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions