MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Nora Istrefi, pas fejesės me njė klip tė ri

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Nora Istrefi, pas fejesės me njė klip tė ri   Sun Jun 22, 2008 3:45 pm

Kėngėtarja Nora Istrefi sė shpejti do tė paraqitet nė treg me njė kėngė tė re, madje edhe me njė videoklip, i cili pritet qė tė jetė njė kthim triumfues, vetėm pak ditė pas fejesėS sė saj zyrtare me Robertin, djaloshin me tė cilin ishte lidhur prej mė se dy vjetėsh. Miq tė afėrt tė kėngėtares pohojnė se Nora ndihet mjaft mirė pėr kėtė rikthim, ndoshta pėr t’i thėnė “stop”, fjalėve dhe komenteve pėr fejesėn e saj. Kėnga ėshtė tashmė gati dhe pritet qė pas disa ditėsh kėngėtarja tė udhėtojė drejt Maqedonisė, ku edhe ėshtė menduar tė realizohet vidoeklipi, i cili i ėshtė besuar njė regjisori tė njohur. Nora nuk ka dhėnė asnjė detaj pėr kėngėn e saj tė re, duke deklaruar se ajo do tė jetė njė surprizė pėr fansat. Ndėrkohė qė fejesa e saj, edhe pse ėshtė njė fakt i pamohueshėm, nuk ka qenė asnjėherė pjesė e bisedave, qofshin edhe mes miqve tė saj mė tė ngushtė, duke theksuar se nuk do qė askush tė merret me jetėn e saj private. (GAZETA PANORAMA)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Nora Istrefi, pas fejesės me njė klip tė ri
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» AGIM GASHI:NJE URIM PER FEJESEN
» Musa Jupolli:Nora e Kelmendit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs.com