MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Ina & Poli bejnė dashuri nė hotel

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Ina & Poli bejnė dashuri nė hotel   Sun Jun 22, 2008 3:43 pm

Ashtu si tė gjithė mund ta imagjinoni, Poli dhe Ina kanė kaluar ato pak orė tė natės sė bashku nė njėrėn nga dhomat e hotelit. Sipas informacioneve qė ne kemi marrė, duket se Ina dhe Poli nuk janė ēmallur akoma si duhet, prandaj dhe momentet e tyre intime me siguri janė shumė mė tė zjarrta nga ē’mund ta imagjinoni. Ata qė kanė patur dhomat afėr dhomės sė Inės dhe Polit, nuk kanė patur mundėsi tė flenė gjumė pasi pėr dreq dėgjohej gjithēka qė ndodhte nga ana tjetėr e murit. Kėshtu informatorėt tanė tregojnė se Ina dhe Poli nuk kanė fjetur asnjė minut, vetėm kanė bėrė dashuri. Ndėrsa nė mėngjes, miqtė e tyre nuk i kursyer shakatė dhe ngacmimet me dy tė rinjtė e dashuruar, duke iu thėnė se i kishin lėnė pa gjumė pasi gjithēka ēfarė ndodhte tek dhoma e tyre, ata patėn mundėsi ta dėgjonin. Siē e shihni edhe nga fotoja Ina dha Poli kanė mundur tė flenė vetėm nė autobus, teksa ktheheshin pėr nė Tiranė. (PANORAMA PLUS)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Ina & Poli bejnė dashuri nė hotel
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Haradinaj: Me Kosovėn po udhėheqin flliqanat, sllovenėt dashuri pėr Serbinė (Video)
» Ramiz Dėrmaku: Pa dashuri dhe flijim jeta s'ka kuptim
» Monda Korca: Dy poezi "Shperthimi im - dhe - Dashuri ne shi !- Nga -Raimonda Moisiu
» Lediana Kapaj: E si mund tė jetohet pa dashuri?!
» Hilmi Saraēi: Aziz Zhilivoda luftėtar dhe udhėheqės i shquar pėr Shqipėrinė etnike (1912 - 1994) (I)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Ndjenje dhe dashuri :: Revista e lushnja.com-
Kėrce tek:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create your own blog