MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Grabitje spektakolare me maska nė bankėn Raiffeisen

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Grabitje spektakolare me maska nė bankėn Raiffeisen Empty
MesazhTitulli: Grabitje spektakolare me maska nė bankėn Raiffeisen   Grabitje spektakolare me maska nė bankėn Raiffeisen Icon_minitimeSat Jun 21, 2008 12:25 pm

Njė person me maska dhe me armė ka realizuar njė vjedhje spektakolare nė mes tė ditės nė njė nga filialet e Raiffeisen Bank nė Tiranė. Vjedhja ka qenė spektakolare dhe e organizuar me detaje nga persona ende tė paidentifikuar nga policia.
Ka qenė vetėm njė person me maskė i cili ėshtė futur sot rreth orės 14:00 nė ambientet e Raiffaisen Bank nė degėn e Zogut tė Zi. Sipas dėshmitarėve personi ka qenė rreth moshės 25 vjeē dhe ka vjedhė njė shumė mbi 3 milionė lekė nė bankė pasi ka kėrcėnuar personelin me armėn qė mbante me vete. Paratė i ka futur nė qese dhe ėshtė larguar me shpejtėsi pas kėrcėnimit me armė. Ai ėshtė futur nė njė makinė dhe ėshtė larguar nė kohė rekord. Kjo bėn qė policia tė dyshojė se vjedhja ka qenė e organizuar dhe kanė marrė pjesė edhe persona tė tjerė nė koordinimin e ngjarjes.


Gazeta shekulli

_________________
Grabitje spektakolare me maska nė bankėn Raiffeisen Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
 
Grabitje spektakolare me maska nė bankėn Raiffeisen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions