MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Lushnje: Prostitutė nėn petkun e kamarieres

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

Lushnje: Prostitutė nėn petkun e kamarieres Empty
MesazhTitulli: Lushnje: Prostitutė nėn petkun e kamarieres   Lushnje: Prostitutė nėn petkun e kamarieres Icon_minitimeFri Jun 20, 2008 1:06 pm

Lushnje: Prostitutė nėn petkun e kamarieres Prosti10LUSHNJĖ - Uniformat blu arrestuan nė flagrancė pronarin e njė lokali dhe punonjėsen e tij, e cila ushtronte profesionin e prostitutės. Kujtim Avdullai, 56 vjeē, pronar i lokalit qė ndodhet pranė stacionit tė trenit nė Lushnjė, dhe kamerierja N. M., 48 vjeēe, joshnin klientėt e lokalit, ndėrsa paratė e prostitucionit i ndanin pėrgjysmė. Pėr tė mos u kuptuar nga policia, Avdullai e mbante nė punė si kamariere 48-vjeēaren me inicialet N. M, ndėrkohė qė i gjente klientė pėr njė mijė lekė ora. Pėr arrestimin e tyre, blutė e Fierit dhe ata tė Lushnjės infiltruan njė polic, i cili do tė ishte karremi i radhės i prostitutės. Nė momentin e prangosjes, efektivėt e policisė e gjetėn 48-vjeēaren nė flagrancė me njė klient nė njėrėn prej dhomave qė kishte lokali.

gazeta korrieri!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Lushnje: Prostitutė nėn petkun e kamarieres Empty
MesazhTitulli: Re: Lushnje: Prostitutė nėn petkun e kamarieres   Lushnje: Prostitutė nėn petkun e kamarieres Icon_minitimeFri Jun 20, 2008 2:35 pm

bohh skane turp skane
mire vajzat e shkreta qe jane te papjekura akoma dhe mund te shfrytezohen po kjo plaka ca dreqin kerkon??
Nuk shikon te mbaje familjen po shikon burrat e botes bohh

Te shkretet femije thuaj qe u ka rene per pjese nje nene e tille bishtperdredhur
Evil or Very Mad

_________________
Lushnje: Prostitutė nėn petkun e kamarieres Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

Lushnje: Prostitutė nėn petkun e kamarieres Empty
MesazhTitulli: Re: Lushnje: Prostitutė nėn petkun e kamarieres   Lushnje: Prostitutė nėn petkun e kamarieres Icon_minitimeFri Jun 20, 2008 2:53 pm

aman o niko mos i trego kto lajme se i prish reputacionin lushnjes... lol!

ne fakt prostitucioni eshte nje fenomen qe ka ekzistuar dhe sbesoj se do zhduket ndonjehere derisa te jete njerezimi.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Erxhi
Antar i ri
Antar i ri
Erxhi

Numri i postimeve : 10
Join date : 22/06/2008
Location : usa

Lushnje: Prostitutė nėn petkun e kamarieres Empty
MesazhTitulli: Re: Lushnje: Prostitutė nėn petkun e kamarieres   Lushnje: Prostitutė nėn petkun e kamarieres Icon_minitimeThu Jun 26, 2008 4:37 pm

boooooo keto lan nam keta drreq na turperuan rracen, megjithese e njihja ate burrin , i shte babi i njeres qe njihja un, jo se kisha ndonje shoqeri te madhe po nejse. turp se namin ia nxorri vetes, por po ben me koh ai me kete pun, sheqyr qe e kapen, shpejt u kujtuan
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
neli
VizitorLushnje: Prostitutė nėn petkun e kamarieres Empty
MesazhTitulli: Re: Lushnje: Prostitutė nėn petkun e kamarieres   Lushnje: Prostitutė nėn petkun e kamarieres Icon_minitimeFri Jun 27, 2008 12:22 am

mir ja kan ber atij barboni dhe asaj *censored* po ata sjan njerez jan plehra qe te dy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

Lushnje: Prostitutė nėn petkun e kamarieres Empty
MesazhTitulli: Re: Lushnje: Prostitutė nėn petkun e kamarieres   Lushnje: Prostitutė nėn petkun e kamarieres Icon_minitimeFri Jun 27, 2008 12:31 am

neli shkruajti:
mir ja kan ber atij barboni dhe asaj *censored* po ata sjan njerez jan plehra qe te dy

O nelo po perse nuk regjistrohesh , keshtu mund te marresh pjes ne gjith temat e forumit!

te pershendes!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Sponsored content
Lushnje: Prostitutė nėn petkun e kamarieres Empty
MesazhTitulli: Re: Lushnje: Prostitutė nėn petkun e kamarieres   Lushnje: Prostitutė nėn petkun e kamarieres Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Lushnje: Prostitutė nėn petkun e kamarieres
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions