MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Ndahet nga gruaja, vetėvaret emigranti

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Ndahet nga gruaja, vetėvaret emigranti Empty
MesazhTitulli: Ndahet nga gruaja, vetėvaret emigranti   Ndahet nga gruaja, vetėvaret emigranti Icon_minitimeFri Jun 20, 2008 1:01 pm

Njė emigrant shqiptar nė Greqi i ka dhėnė fund jetės pa divorcit me bashkėshorten. Ngjarja ndodhi nė lagjen Eksarqia, nė kryeqyteit grek, Athinė, ku 43-vjeēari Ylli Osmani u gjet pa jetė nė banesėn e tij.
Sipas burimeve familjare, emigranti shqiptar nga Saranda kishte vite tė tėra qė ishte stabilizuar me punė dhe banim nė kėtė lagje. Ai jetonte aty medy vajzat. Prej dy muajsh, viktima ishte divorcuar nga bashkėshortja e tij.
Sipas burimeve policore greke, vetėvarja ėshtė bėrė nė kushtet e njė depresioni psikik. Ndėrkohė, tė njohurit tregojnė se pas divorcit ai ishte dhėnė pas pijes. Trupi i pajetė u dėrgua nė morgun e Athinės e mė pas u njoftua familja.

shekulli online
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
 
Ndahet nga gruaja, vetėvaret emigranti
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions