MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shfrytėzoi gruan si prostitutė, dėnohet me 7 vjet burg

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Shfrytėzoi gruan si prostitutė, dėnohet me 7 vjet burg   Fri Jun 20, 2008 12:55 pm

Fier- Shfrytėzoi gruan si prostitutė dhe dėnohet me 7 vjet burg nė mungesė. Masa e dėnimit ėshtė dhėnė sot nga Gjykata e Shkallės sė Parė nė Fier, e cila dėnoi nė mungesė tė pandehurin Ilir Ēuka.
Sipas burimeve nga gjykata, ai ka qenė banor i qytetit te Fierit deri nė vitin 2003 dhe mė pas ėshtė shpėrngulur nė qytetin e Korēės. “Trupi gjykues la nė fuqi kėrkesėn e organit tė akuzės, duke e dėnuar nė mungesė tė pandehurin Ēuka”- thanė burimet e gjykatės.
Gjatė seancės gjyqėsore u provua se autori ka shfrytėzuar si prostitutė bashkėshorten e tij, shtetasen L.L nga qyteti i Korēės pėr gati 10 vjet. I pandehuri e ka detyruar L.L tė prostituojė nė rrugė, kundrejt fitimit, qė e merrte bashkėshorti, (nė kėtė rast tutori i saj).
Nėn dhunėn fizike e psikike pėr gati 10 vjet, i pandehuri e ka detyruar atė tė prostituojė edhe nė disa shtete.
Loli Ēeēpaliaj , shekulli online
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
mira
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 34
Join date : 18/05/2008

MesazhTitulli: Re: Shfrytėzoi gruan si prostitutė, dėnohet me 7 vjet burg   Fri Jun 20, 2008 4:39 pm

si mire qe ja kane bere , me ne fund u vendos pak drejtesi!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
 
Shfrytėzoi gruan si prostitutė, dėnohet me 7 vjet burg
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» 'Grupi i Llapit' dėnohet me 13 vjet burgim
» Kėrcėnohet me vdekje Xhemal Ahmet
» Shėnohet 12 vjetori i protestės sė studentėve tė UP-sė
» Krimet e komunizmit / Bilbil Klosi, gjykatėsi komunist qė dha shekuj burg dhe u mori jetėn qindra antikomunistėve
» Familja Kajana, 100 vjet e persekutuar nga xhonturqit dhe komunistėt

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs