MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 E zė korenti, vdes elektriēisti 45-vjeēar

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

E zė korenti, vdes elektriēisti 45-vjeēar Empty
MesazhTitulli: E zė korenti, vdes elektriēisti 45-vjeēar   E zė korenti, vdes elektriēisti 45-vjeēar Icon_minitimeFri Jun 20, 2008 12:53 pm

Elbasan- Njė lėvizje e gabuar gjatė punės nė njė linjė elektrike tė tensionit tė lartė i ka marrė jetėn, njė elektriēisti nė Elbasan. Sipas burimeve policore mėsohet se 45-vjeēari Air Malo, me profesion elektriēist, ka vdekur duke punuar nė njė linjė elektrike ajrore tė tensionit tė lartė.
"45-vjeēari Air Malo ka qenė duke punuar nė Komunėn Labinot, buzė rrugės nacionale, nė njė linjė elektrike tė tensionit tė lartė e cila furnizon zonat rurale me energji elektrike”- thanė burimet policore, duke shtuar se pikėrisht nė kėtė vend ka gjetur edhe vdekjen.
Sipas tė njėjtave burime, nuk dihet saktėsisht se si ka ndodhur, por dihet se vdekja ėshtė shkaktuar nga kontakti me rrymėn elektrike. Aktualisht nė vendin e ngjarjes ka mbėrritur policia si dhe grupi hetimor tė cilėt po hetojnė pėr zbardhjen e rrethanave tė vdekjes sė 45-vjeēarit.
Shekulli Online
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
 
E zė korenti, vdes elektriēisti 45-vjeēar
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions