MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 SMS GENJESHTRA DHE MASHTRIME

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: SMS GENJESHTRA DHE MASHTRIME   Wed Jun 18, 2008 9:56 pm

dashuria e pare

si gonxhe trendafili eshte dashuria e pare keputma kur te vdes dhe ma ver mbi varr derdh dy pika lot qe gonxhja te lulzoj keshtu dhe ne varr te mund te dashuroj.


Thashetheme

Ne jete ka interes
ne dashuri ka stres
ne tradheti ka ironi
dhe te gjithe te marin neper goje duke thene se si je ti.....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: SMS GENJESHTRA DHE MASHTRIME   Wed Jun 18, 2008 9:57 pm

je teper e bukur dhe intelegjente
me bukurin tende te gjith po
i cmend ti jetes time i jep kuptim
upssss.....me fal numrin gabim
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: SMS GENJESHTRA DHE MASHTRIME   Wed Jun 18, 2008 9:58 pm

pse...?

pse po me tradheton qe te dua a po nuk po me beson pse nuk po me tregon qe po me tradhton pse po ma kthen shipinen a nuk po me beson te dua mes harro enderr nat per nat pe te shoh

Ti Je...

Ti je jeta ime
Frymemarrja ime ,
Dashuria ime,
Ushqimi im ,
e kur me humbe mua me qfare jetove...

Ai shikim ,ai trup,ato buze

Oh..Ai shikim magjepes,ai trup muskuloz,ato buze flak te kuqe,...
Tani boll folem per mua...po ti si je?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
tina
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 109
Join date : 31/01/2010

MesazhTitulli: Re: SMS GENJESHTRA DHE MASHTRIME   Sun Jan 31, 2010 8:16 am

Ne te KOSOVES e kemi tradit
Qe t'a duam njeriun me zemer e me shpirt...!
Jemi xheloze por kemi te drejt
Se dashuria e vajzes KOSOVARE eshte shume e shtrejnt;)

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tina
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 109
Join date : 31/01/2010

MesazhTitulli: Re: SMS GENJESHTRA DHE MASHTRIME   Sun Jan 31, 2010 8:18 am

Dashuri dashuri nuk thuhet kot fillon me puthje mbaron me lot
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tina
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 109
Join date : 31/01/2010

MesazhTitulli: Re: SMS GENJESHTRA DHE MASHTRIME   Sun Jan 31, 2010 8:19 am

puthja esht si uje deti aq ma shum qe puthesh i shton etje vetit
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tina
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 109
Join date : 31/01/2010

MesazhTitulli: Re: SMS GENJESHTRA DHE MASHTRIME   Sun Jan 31, 2010 8:24 am

Zor Eshte TE thuash e kam dashtur nji tradhtar por ma zor eshte te thuash e dua akoma !!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tina
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 109
Join date : 31/01/2010

MesazhTitulli: Re: SMS GENJESHTRA DHE MASHTRIME   Sun Jan 31, 2010 8:27 am

dashuria esht si puna pishinave
ne te cilen shum kush bie brenda
un nuk rash me dashje po me rreshqiti kemba
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
tina
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 109
Join date : 31/01/2010

MesazhTitulli: Re: SMS GENJESHTRA DHE MASHTRIME   Sun Jan 31, 2010 8:30 am

Nėse Tė Ze Nata Rrugės Duke Ecur Shikoj Yjet LArt Duke Buzėqeshur Nėse Sheh Njė Yll Qė Tė Afrohet Pran Dėgjoje Me Kujdes Se Qfar I kam Than...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: SMS GENJESHTRA DHE MASHTRIME   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
SMS GENJESHTRA DHE MASHTRIME
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Argetim dhe zbavitje :: Poezi dhe sms Humoristike-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs.com