MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 sms miqesie

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: sms miqesie   Wed Jun 18, 2008 9:53 pm

Nese do te zbulosh sa do te me marre malli ngri koken lart dhe shiko qiellin. Atje ku do te perfundoje pafundesia e tij,atje do te mbaroj edhe malli qe kam per ty.


Kerkohen syte me te bukur te shekullit 21 konkursi eshte i hapur... i shekullit 20 momentalisht konkursi mbyllet sepse syte me te bukur lexojne kete mesazh.

Nese Sonte Ndihesh Vetem Dhe Ke Frik Te Shohesh Endrra Ngritu Ne Kemb Hyn Ne Msn Dhe Do Te Me Gjesh Mua Brenda..!

Shinat e trenit vazhdojne paralelisht per disa mijra km por ne fund kryqezohen dhe gjejne rrugen per te vazhduar ose nje mur qe do ti ndale SI UNE DHE TY.

Nje mik i vertete eshte ai qe te mban per dore dhe te prek zemren.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: sms miqesie   Wed Jun 18, 2008 9:54 pm

Kur te duket se asgje nuk shkon ashtu si ti deshiron...kujto se ke gjithmone nje mik.

Kjo SMS eshte plot me dashuri dhe mirekuptim per ate qe ke bere per mua...je nje mikeshe e mrekullueshme...flm

Nje mik eshte dikush qe njeh melodine e zemres tende dhe e kendon kur ti ke harruar fjalet.

Nje mik i vertete eshte ai qe VJEN kur pjesa tjeter e botes IKEN.

Te degjosh eshte nje rreze e bukur te te ofruar. Faleminderit per miqesine tende.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
sms miqesie
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Adelina Dardha: Poezi " Miqesia"

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Ndjenje dhe dashuri :: Ne kerkim te romances-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create your own blog