MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Lushnje, aksion per bllokimin e qumeshtit t pakontrolluar!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Lushnje, aksion per bllokimin e qumeshtit t pakontrolluar!   Mon Jun 16, 2008 1:07 pm

Bashkia e lushnjes ka ndermarre nje aksion per ndalimin e shitjes se qumeshtit te pakontrolluar .Deri tani jane bllokuar 60 litra qumesht qe shitej ne rruge pa asnje perpunim apo mase qe mbron konsumatorin nga semundja te renda .Kryetari i Bashkis se Lushnjes ka urdheruar ndalmin e shitjes se ushqimeve te pakontrolluara

top-channel
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Lushnje, aksion per bllokimin e qumeshtit t pakontrolluar!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Shaban Cakolli:Aksion humanitar i "Im- Zeichen- der-Liebe" dhe "Dibranit-transport" pėr invalidėt e luftės sė Kosovės
» Idriz Zeqiraj: Telenovela e pergjakshme me emrin - Kosovė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Forumotion.com | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs.com