MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Nje lule per...

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Nje lule per... Empty
MesazhTitulli: Nje lule per...   Nje lule per... Icon_minitimeMon Jun 16, 2008 12:20 am

Nje lule per ke te deshironi ju mund tja dhuroni tek kjo tema ketu

Ja nje lule per te gjithe anetaret e forumit Very HappyNje lule per... UkwTM86tKAVQ

_________________
Nje lule per... Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Nje lule per... Empty
MesazhTitulli: Re: Nje lule per...   Nje lule per... Icon_minitimeMon Jun 16, 2008 12:25 am

Ja nje lule per Nikon qe ka hap ket faqe te mrekullueshme dhe qe do ta bej akoma me te mrekullueshme Very Happy

Nje lule per... Th_HkfuiT9RijDV

_________________
Nje lule per... Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Nje lule per... Empty
MesazhTitulli: Re: Nje lule per...   Nje lule per... Icon_minitimeMon Jun 16, 2008 12:34 am

Nje lule per... Images14 Keto jane per gjith gocat e forumit , favin , eren , saren , burbuqen , maelen , esmeren , kam harruar ndonje?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Nje lule per... Empty
MesazhTitulli: Re: Nje lule per...   Nje lule per... Icon_minitimeMon Jun 16, 2008 12:41 am

Nje lule per Tallavain me rastin e diteve te mrekullueshme qe po kalon Very Happy

Nje lule per... GnKLqwe8ysQk

_________________
Nje lule per... Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Nje lule per... Empty
MesazhTitulli: Re: Nje lule per...   Nje lule per... Icon_minitimeMon Jun 16, 2008 12:45 am

NIKO shkruajti:
Nje lule per... Images14 Keto jane per gjith gocat e forumit , favin , eren , saren , burbuqen , maelen , esmeren , kam harruar ndonje?

hahaha Niko ne fakt dhe une e kisha nje mendim te tille per te gjitha vajzat e forumit

mqs ti u tregove me i shkathet atehere une po u bej dhurate cunave te forumit Very HappyPer te gjithe cunat e forumit

Nje lule per... AZzkbPsQedey

_________________
Nje lule per... Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Nje lule per... Empty
MesazhTitulli: Re: Nje lule per...   Nje lule per... Icon_minitimeMon Jun 16, 2008 12:53 am

Nje lule per... Red-fl10
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Nje lule per... Empty
MesazhTitulli: Re: Nje lule per...   Nje lule per... Icon_minitimeMon Jun 16, 2008 1:08 am

wooowwwww sa e butul flm !!! Very Happy

_________________
Nje lule per... Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
TAPA-aka-EPPK

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

Nje lule per... Empty
MesazhTitulli: Re: Nje lule per...   Nje lule per... Icon_minitimeMon Jun 16, 2008 8:47 am

Nji lule per favin se e man gjall kete forum...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peqini.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Nje lule per... Empty
MesazhTitulli: Re: Nje lule per...   Nje lule per... Icon_minitimeMon Jun 16, 2008 11:23 am

Faleminderit Tapa megjithse them se forumi eshte ne hapat e para dhe me vone do kete shume si puna ime Smile

ja dhe nje lule per Tapen


Nje lule per... EuLb8Lw2oTVV

_________________
Nje lule per... Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Nje lule per... Empty
MesazhTitulli: Re: Nje lule per...   Nje lule per... Icon_minitimeWed Jul 02, 2008 4:34 pm

Kjo eshte per Joniden se e meriton vertete Smile

Nje lule per... Red_rose

_________________
Nje lule per... Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Nje lule per... Empty
MesazhTitulli: Re: Nje lule per...   Nje lule per... Icon_minitimeFri Jul 25, 2008 1:17 am

Nje buqete me lule per poetin me te ri te forumit Er-camin

Jane 88 lule (i numerova une Laughing ) nje lule per cdo postim te tijin Wink


Nje lule per... Bottes40RougesRoses150_Small_ProdId_375

_________________
Nje lule per... Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
stilltoni
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
stilltoni

Numri i postimeve : 21
Join date : 02/05/2008
Location : Italy

Nje lule per... Empty
MesazhTitulli: Re: Nje lule per...   Nje lule per... Icon_minitimeFri Jul 25, 2008 12:50 pm

Nje lule per... Flower_big
per te gjit forumsat
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.peqini.com
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

Nje lule per... Empty
MesazhTitulli: Re: Nje lule per...   Nje lule per... Icon_minitimeThu Aug 28, 2008 6:37 pm

Kete te stillonit nuk jam ne gjendje ta dalloj? Mund te me thuash nese eshte lule?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

Nje lule per... Empty
MesazhTitulli: Re: Nje lule per...   Nje lule per... Icon_minitimeSun Aug 31, 2008 2:46 pm

tani e pash, nuk dukej mire me pare... luledele, lulebore, luleshqerre (si i thoni kesaj luleje juve?)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
KLEA
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
KLEA

Numri i postimeve : 76
Join date : 28/03/2009
Location : MILANO

Nje lule per... Empty
MesazhTitulli: Re: Nje lule per...   Nje lule per... Icon_minitimeSat Apr 18, 2009 10:51 pm

Nje lule per... 034as per te gjiheeeee hop
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.ambra.forumattivo.com
Engjellusha
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Engjellusha

Numri i postimeve : 44
Join date : 29/08/2009

Nje lule per... Empty
MesazhTitulli: Re: Nje lule per...   Nje lule per... Icon_minitimeSat Aug 29, 2009 9:35 pm

NJE LULE SPECIALE PER NIKO ADMINISTRATORIN E KETIJ FORUMI

Nje lule per... Xrosa_l
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Sponsored content
Nje lule per... Empty
MesazhTitulli: Re: Nje lule per...   Nje lule per... Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nje lule per...
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Tema shoqėrore-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions