MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 per te qeshur !!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: per te qeshur !!   Sat Jun 14, 2008 11:56 pm

sa gjynaf i shkreti Laughing_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
polskaALB
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 146
Join date : 09/05/2008
Age : 32

MesazhTitulli: Re: per te qeshur !!   Wed Jul 09, 2008 3:02 pm

PRIFTI GREK DHE GJINI

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.peqini.com
tina
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 109
Join date : 31/01/2010

MesazhTitulli: https://www.youtube.com/watch?v=BTRcaUaWpnE   Sun Jan 31, 2010 9:01 am

HAHAHA SHUM E FORT
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: per te qeshur !!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
per te qeshur !!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Duro Mustafaj: Pėr tė qarė dhe pėr tė qeshur - njė libėr i ri i Luan Ēipit

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Video te ndryshme-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create a blog