MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Zbulo se kur do te vdesesh

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Zbulo se kur do te vdesesh   Sat Jun 14, 2008 10:44 pm

ja njė ore qė te numeron sekondat e jetės

une e paskam siguruar der nga 8 nentor 2076 gjall do jem pastaj ne dt 9 behuni gati tme vini ne varrim

ja ku e keni zbulojeni dhe ju Laughing Laughing

http://www.deathclock.com/

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Zbulo se kur do te vdesesh   Sun Jun 15, 2008 11:33 pm

une spaska guzim qe ta shoh !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Zbulo se kur do te vdesesh   Sun Jun 15, 2008 11:41 pm

hahahahaha merre guximin Niko se paskam nji parandjenje sikur do ma kalosh mua Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Zbulo se kur do te vdesesh   Sun Jun 15, 2008 11:54 pm

obobo po m numerohen ditet , ne 2058 ma nxori mua kjo me me duket se e kam bere gabim!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: Zbulo se kur do te vdesesh   Mon Jun 16, 2008 12:01 am

hahaha provoje dhe njehere se pa leke eshte Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Zbulo se kur do te vdesesh   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Zbulo se kur do te vdesesh
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Argetim dhe zbavitje :: Lojra per forumistet-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create a blog