MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 zhan klode vandam sula

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: zhan klode vandam sula   Thu Jun 12, 2008 5:00 pm

zhane klode vandam sula


_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: zhan klode vandam sula   Tue Jul 01, 2008 11:12 am

sa me pelqen ky gallata haaaahaaahhaa haaaahaaahhaa
_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
zhan klode vandam sula
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Komandat Sula: Xhafer Zymberi, Mirsad Ndrecaj dhe Muhamet Krasniqi u kapėn tė gjallė

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Video te ndryshme-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblogs