MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Shkodėr, vret me thikė 22-vjeēarin se kaloi nga "rruga e tij"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Shkodėr, vret me thikė 22-vjeēarin se kaloi nga "rruga e tij" Empty
MesazhTitulli: Shkodėr, vret me thikė 22-vjeēarin se kaloi nga "rruga e tij"   Shkodėr, vret me thikė 22-vjeēarin se kaloi nga "rruga e tij" Icon_minitimeWed Jun 11, 2008 4:20 pm

11 qershor, ora 10:00- Njė zėnkė pėr motive banale ka pėrfunduar me vdekjen e 22 vjeēarit, Nik Lesi nga fshati Bardhaj i Shkodrės.

Anila Dushi


Njė zėnkė pėr motive banale ka pėrfunduar me vdekjen e 22 vjeēarit, Nik Lesi nga fshati Bardhaj i Shkodrės. Ngjarja ka ndodhur mbrėmė nė orėn 11 tė natės pas pėrfundimit tė ndeshjes sė futbollit. “Prapė mė dole pėrpara?!” mėsohet tė ketė thėnė agresori Pėllumb Guri dhe ka goditur me thikė nė zemėr bashkėmoshatarin e tij, Nik Lesi. Ky i fundit ėshtė transportuar menjėherė nė spitalin e Shkodrės por goditja me thikė ka qenė fatale pėr tė dhe sot nė mėngjes ai ka ndėrruar jetė nė spital.
Policia ka vėnė nė pranga autorin e krimit.


gazeta shekulli

_________________
Shkodėr, vret me thikė 22-vjeēarin se kaloi nga "rruga e tij" Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
 
Shkodėr, vret me thikė 22-vjeēarin se kaloi nga "rruga e tij"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions