MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Shkodėr, vret me thikė 22-vjeēarin se kaloi nga "rruga e tij"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 28
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Shkodėr, vret me thikė 22-vjeēarin se kaloi nga "rruga e tij"   Wed Jun 11, 2008 4:20 pm

11 qershor, ora 10:00- Njė zėnkė pėr motive banale ka pėrfunduar me vdekjen e 22 vjeēarit, Nik Lesi nga fshati Bardhaj i Shkodrės.

Anila Dushi


Njė zėnkė pėr motive banale ka pėrfunduar me vdekjen e 22 vjeēarit, Nik Lesi nga fshati Bardhaj i Shkodrės. Ngjarja ka ndodhur mbrėmė nė orėn 11 tė natės pas pėrfundimit tė ndeshjes sė futbollit. “Prapė mė dole pėrpara?!” mėsohet tė ketė thėnė agresori Pėllumb Guri dhe ka goditur me thikė nė zemėr bashkėmoshatarin e tij, Nik Lesi. Ky i fundit ėshtė transportuar menjėherė nė spitalin e Shkodrės por goditja me thikė ka qenė fatale pėr tė dhe sot nė mėngjes ai ka ndėrruar jetė nė spital.
Policia ka vėnė nė pranga autorin e krimit.


gazeta shekulli

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Shkodėr, vret me thikė 22-vjeēarin se kaloi nga "rruga e tij"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Masakėr nė Durrės, i kėrkuari Dritan Dajti vret 4 policė e 1 civil, arrestohet i plagosur
» Tragjedi nė shkollė, 19-vjeēari vret njė vajzė nė klasė
» Shtime, therr me thikė vllaun, nė Ferizaj rreh nėnėn e vet
» Naile Zhupani: "KOSOVES" - poezi nga Arshi Pipa
» Adelina Dardha: Poezi " E ėmbla ime nėnė" Gezuar nėnė diten e lindjes sot me 14 Shkurt. Me mall tė puth.

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek:  
Forumotion.com | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Create your own blog