MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Ndalon prokuroren, pezullohet nga puna shefi i qarkullimit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

Ndalon prokuroren, pezullohet nga puna shefi i qarkullimit Empty
MesazhTitulli: Ndalon prokuroren, pezullohet nga puna shefi i qarkullimit   Ndalon prokuroren, pezullohet nga puna shefi i qarkullimit Icon_minitimeWed Jun 11, 2008 3:39 pm

Nje tjeter konflikt ka nisur mes prokurorise dhe forcave te rendit. Pas nje incidenti mes vellait te nje prokurorjeje dhe shefit te qarkullimit te Tiranes, qe solli dhe incident mes tyre, gjykata pas kerkeses se prokurores ka vendosur pezullimin nga detyra te shefit te qarkullimit me qellim vijimin me tej te hetimeve

gazeta metropol
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
 
Ndalon prokuroren, pezullohet nga puna shefi i qarkullimit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Lajme te portalit-
Kėrce tek: