MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliGalleryKėrkoRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 pas 15 vjetesh

Shko poshtė 
AutoriMesazh
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

pas 15 vjetesh Empty
MesazhTitulli: pas 15 vjetesh   pas 15 vjetesh Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 12:36 pm

si/ku e shikoni veten pas 15 vjetesh?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

pas 15 vjetesh Empty
MesazhTitulli: Re: pas 15 vjetesh   pas 15 vjetesh Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 12:48 pm

Bashkeshortja e njeriut qe dua dhe me 4 kalamaj Laughing te rritur e te edukuar si mami dhe si babi Very Happy

_________________
pas 15 vjetesh Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

pas 15 vjetesh Empty
MesazhTitulli: Re: pas 15 vjetesh   pas 15 vjetesh Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 2:19 pm

pas 15 vitesh e shoh veten , i ulur ne kolltuk duke numeruar fitimet e dites , dhe duke mendur per ēeshtjet qe me kan mbetur pa zgjidhur!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

pas 15 vjetesh Empty
MesazhTitulli: Re: pas 15 vjetesh   pas 15 vjetesh Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 3:58 pm

pas 15 vitesh hmmm Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Duke punuar per sunrise mobile in Ch Laughing si menaxher i telekominikacionit ne ate kompani dhe prosor ne universitetin e cyrihut Laughing lol!

favi ajo o jeta private moj mos shpalos Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

pas 15 vjetesh Empty
MesazhTitulli: Re: pas 15 vjetesh   pas 15 vjetesh Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 4:08 pm

mua direkt ke kalamajt me vajten syte o tallava Laughing

_________________
pas 15 vjetesh Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

pas 15 vjetesh Empty
MesazhTitulli: Re: pas 15 vjetesh   pas 15 vjetesh Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 4:10 pm

Epo te lutem dhe mua por eee kur pash postimin tend nuk postova Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.djbardhi.tk
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
TAPA-aka-EPPK

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

pas 15 vjetesh Empty
MesazhTitulli: Re: pas 15 vjetesh   pas 15 vjetesh Icon_minitimeWed Jun 11, 2008 8:11 am

Pas 15 vitesh...hhmmm me kompanin time personale...minimumi 5 kalamoj, Nje harley davidson cibukun ne goje dhe do shetis tgjith ballkanin me harley (Inshallah do Zoti se ai e ka ne dore)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://peqini.com
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Sara

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 64

pas 15 vjetesh Empty
MesazhTitulli: Re: pas 15 vjetesh   pas 15 vjetesh Icon_minitimeWed Jun 11, 2008 1:18 pm

pas 15 vitesh study study study e shoh vehten me preparse te bardh mes njerezve te semure (shpresoj te kete pune)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
maela
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 11
Join date : 18/05/2008

pas 15 vjetesh Empty
MesazhTitulli: Re: pas 15 vjetesh   pas 15 vjetesh Icon_minitimeThu Jun 12, 2008 12:03 pm

pasi te kene kaluar 15 vjete,do te jem duke punuar ne nje aziende te timen, dhe me nje familje te madhe.po ti era?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

pas 15 vjetesh Empty
MesazhTitulli: Re: pas 15 vjetesh   pas 15 vjetesh Icon_minitimeSat Jun 14, 2008 12:01 pm

maela shkruajti:
pasi te kene kaluar 15 vjete,do te jem duke punuar ne nje aziende te timen, dhe me nje familje te madhe.po ti era?

pak ashume si puna jote maela por jo me aziende , me studio legale.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Jonida1981
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Jonida1981

Numri i postimeve : 52
Join date : 16/06/2008

pas 15 vjetesh Empty
MesazhTitulli: Re: pas 15 vjetesh   pas 15 vjetesh Icon_minitimeTue Jul 01, 2008 2:53 pm

duke bredh kafe me kafe me shoqet e mia e duke bere shooping... si gra te medhaja qe do jemi, keto na mbeten...lloqe e shoopinga...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

pas 15 vjetesh Empty
MesazhTitulli: Re: pas 15 vjetesh   pas 15 vjetesh Icon_minitimeSun Aug 31, 2008 3:06 pm

c'eshte ky harley davidson mer tapa???

ore? si ja beni qe shikoni veten pas 15 vish juve, sepse une kam pak probleme me syte dhe nuk shoh mire larg???

a thoni me duhen syze??? Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
pocerina
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 47
Join date : 29/08/2008

pas 15 vjetesh Empty
MesazhTitulli: Re: pas 15 vjetesh   pas 15 vjetesh Icon_minitimeMon Sep 01, 2008 12:01 am

Zoti ju nigjofte dhe ju ndihmofte ne enderrat qe keni dhe beni mire qe enderroni, jeni te rinje.Mos prisni 15 vjet per ti realizuar ato,sa me shpejt me mire.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

pas 15 vjetesh Empty
MesazhTitulli: Re: pas 15 vjetesh   pas 15 vjetesh Icon_minitimeMon Sep 01, 2008 1:36 am

dolli per pocerinen... hajt pra me fund per ty!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
pocerina
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 47
Join date : 29/08/2008

pas 15 vjetesh Empty
MesazhTitulli: Re: pas 15 vjetesh   pas 15 vjetesh Icon_minitimeMon Sep 01, 2008 11:38 am

Lexo pak nga krahu tjeter pastaj ngre dolli per mua.Megjithate te befte mire!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

pas 15 vjetesh Empty
MesazhTitulli: Re: pas 15 vjetesh   pas 15 vjetesh Icon_minitimeMon Sep 01, 2008 2:33 pm

cilin krah moj se s'po te marr vesh??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NEO
Antar i ri
Antar i ri
NEO

Numri i postimeve : 5
Join date : 20/07/2009
Age : 31

pas 15 vjetesh Empty
MesazhTitulli: Re: pas 15 vjetesh   pas 15 vjetesh Icon_minitimeMon Jul 20, 2009 11:32 pm

Une pas 15 vitesh do jem nje milioner , gjithashtu do te jem nje avokat qe te genjeje per te drejten vetem per te fituar para , po ashtu do te jem nje mjek qe ne vend t'a bej operacion pacientin ne zemer do ta bej ne mushkeri ...

Do te jem shembull po ashtu do te behem kryetar i Kosoves , por edhe edhe ndoshta do te jem nje veterinar i lopve ...

Sigurisht qe do jem pas 15 viteve do te behem sikur Mehmet Kosova qe punon sikur saldues dhe te behem nje milioner qe vjedh nga i pasuri Ender Kervangjolli qe ja vjedh te dashuren Nerminen sepse Enderi ia merr te fejuares se Mehmetit virgjinitetin edhe ky pastaj i hakmerret ...

DO te jem me 15 gra i martuar dhe me te gjitha do ti beje nga 15 djem qe do te thote do ti bej 225 djem dhe paramendo te gjihe te me therrasin Babaaaaaaaaaaaaaaaa.


hahhahaha tema ma interesante qe e kam ni najher neper foruma shum cool a edhe kqyr sa kom shkru eeeeeeeehhh bravo bre per kete teme bravo ... aaaa aaaa aaaa aaaa bam
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 33
Location : Genova

pas 15 vjetesh Empty
MesazhTitulli: Re: pas 15 vjetesh   pas 15 vjetesh Icon_minitimeWed Jul 22, 2009 3:39 pm

Bravo NEO , duhet te jesh gjithmon otimist! Megjithse pak te ekzagjeruara gjerat per punen e grave! hhhaahhhahhha
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
http://www.lushnja.com
Sponsored content
pas 15 vjetesh Empty
MesazhTitulli: Re: pas 15 vjetesh   pas 15 vjetesh Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
pas 15 vjetesh
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Tema shoqėrore-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions