MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Prostitucioni

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

MesazhTitulli: Prostitucioni   Fri May 16, 2008 12:43 am

ProstitucioniPse nje femer harrin te shese trupin e saj?Shume vajza kane marre rrugen e mergimitdhe kryejne punen e prostitucionit per te fituar dicka me teper se ne rruge te ndershme,pa e menduar se jane duke shitur trupin e tyre dhe mbi te gjitha nderin.Vertet disa femra harrijne deri ne ate pikevetem nga egoizmi i tyre.
Nuk eshte per te ardhur keq kur degjon qe kapen gupe prostitucionesh dhe keto femra jane shqiptare?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
TAPA-aka-EPPK

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

MesazhTitulli: Re: Prostitucioni   Fri May 16, 2008 3:18 pm

Ehhh per kete na vjen keq te gjithve por mos harroni se kemi qen nen diktatur ku se dishikm ca ndodh ne bote.. ne dinim qe vetem te punonim dhe te hanim me pak fjal gjith jeten kemi qen bagti... kur erdhi demokracia ne prap se dinim se cfare demokracia ehste ne te vertet...na than liri e fjales dhe e cdo veprimi....kshuqe ne e ndoqem demokracin ne ate menyre qe na e treguan pavarsisht qe ato qe na e treguan ishin gabim... nejse me e lidhe kete qe thash me temen dhe me e permbledh me pak fjal do te thoja...qe ne jemi nji popull i vuajtur, i varfer, i pa dalur etj etj...dhe po ta shofeshe ne te gjith boten 95 % te prostitutatve i ke nga vende te varfera.. si vendet sllave, si filipine, kamboxhia tajlanda....etj etj....
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Prostitucioni   Fri May 16, 2008 7:03 pm

ke drejt tap , varferia dhe padituria eshte ajo qe e shtyne njeriun te beje akte jo te pelqyeshme per shoqerin njerzore
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Prostitucioni   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Prostitucioni
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Shtypi dhe politika :: Problematika shqiptare-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Sosblog.com