MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Ēiljeta dhe Ingridi, boks nė "Puēi, puēi"

Shko poshtė 
AutoriMesazh
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

Ēiljeta dhe Ingridi, boks nė "Puēi, puēi" Empty
MesazhTitulli: Ēiljeta dhe Ingridi, boks nė "Puēi, puēi"   Ēiljeta dhe Ingridi, boks nė "Puēi, puēi" Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 4:52 pm

Ēiljeta dhe Ingridi, boks nė "Puēi, puēi" Cili-ingrid

Mė nė fund kanė perfunduar xhirimet e klipit aq te perfolur “Puēi, puēi”,
kengetaret Ingrid Gjoni
dhe Ēiljeta Xhilaga. Sapo janė kthyer nga xhirimet nė Dhėrmi, tė vieoklipit me regji tė Inis Gjonit, dhe pas pak ditėsh pritet ta lanēojnė pėr publikun. Njė ring i improvizuar nė bregdetin e Dhėrmiut, ku dy vajzat zihen pėr njė djalė, ėshtė menduar si gjetje nga vetė kėngėtaret, tė cilat pėr momentin janė mike shumė tė ngushta. Sipas fabulės sė kėngės, ato dashurojnė tė njėjtin djalė, por qė ai njėherė pėrkėdhel njėrėn, e pastaj tjetrėn. Nė fund ato i vėnė shkelmin tė dyja. Klipi me muzikė tė Flori Mumajesit, ka shumė ritėm veror, me tė cilin ato do kenė mundėsi tė prezantohen sėrish bashkė nė koncerte tė ndryshme. Po pėrse kjo miqėsi mes tyre? Mesa duket i lidhin bashkėpunimet, duetet nė kėngė, koncertet e pėrbashkėta. Daljen nė skenė tė dyja, ato e kanė parė tė sukseshėm, gjė qė ka bėrė ta thellojnė miqėsinė si shoqe pėr kokė. (PANORAMA PLUS)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
 
Ēiljeta dhe Ingridi, boks nė "Puēi, puēi"
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Bota muzikore-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | identifikimi