MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Une te jap Ti me jep!

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Une te jap Ti me jep!   Mon Jun 09, 2008 6:49 am

Eshte loje e thjesht per te lujtuar...

shpresoj te argetohemi bashke...Nese une te jap nje Laptop

ti cfare me jep ????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Une te jap Ti me jep!   Mon Jun 09, 2008 11:05 am

une te jap linjen e internetit , se laptopin pa te ske ēe do! Very Happy

nese une te jap nje puthje

ju cfare me jepni?(gocave) Very Happy Very Happy
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Une te jap Ti me jep!   Mon Jun 09, 2008 11:12 am

direkt e ne teme hyre tiiii.

un te jap "asgje"
ju cfare me jepni??(sdua gje po hajt per hater te lojes)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: Une te jap Ti me jep!   Mon Jun 09, 2008 11:14 am

une te jap ēka me dhe!

une te jap nje trenta ne provim ti ēa me jep!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Une te jap Ti me jep!   Mon Jun 09, 2008 11:37 am

hahaha... ah sikur te ishe ti profesori im,qenke doreleshuar

meqe me dhe trenta(po me korrupton eee?)un po te jap mbrapsht ate puthjen qe me dhe.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: Une te jap Ti me jep!   Wed Jun 11, 2008 6:24 pm

po mua qfar me jep o ti siper qe te te jap diqka qe kam pregatit per ty Razz
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: Une te jap Ti me jep!   Thu Jun 12, 2008 12:54 pm

tyyy???....po ca te jap un ty pervec se nje pershendetje... Very Happy Very Happy Very Happy

po ti? nejse mos u harxho se sdua gje lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

MesazhTitulli: Re: Une te jap Ti me jep!   Fri Aug 29, 2008 1:05 pm

1 milion $ per eren dhe te shohim nese nuk i do...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Engjellusha
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 44
Join date : 29/08/2009

MesazhTitulli: Re: Une te jap Ti me jep!   Sat Aug 29, 2009 1:12 am

UNE TE JAP NJE PERSHENDETJE SI ANTARE E RE NE KTE FORUM
TI MUA??
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Une te jap Ti me jep!   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Une te jap Ti me jep!
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Argetim dhe zbavitje :: Lojra per forumistet-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs