MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 ~~Pse Genjejme????

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: ~~Pse Genjejme????   Mon Jun 09, 2008 6:39 am

Pershendetje.


Te gjithe genjem per nje arsye a tjeter, se po the qe nuk genjej pikerisht ate sekond ti genjeve. po pse genjem?


A ka genjeshtra ndoje kufi deri sa mund te genjesh e per cfare mund te genjesh??


Genjeshtra ka dy llojeshe ka genjeshtra me ane pozitive e me ane negative. Ato qe jan me ane pozitive i gjuam justifikime, ndersa mashtrimi eshte nje lloje genjeshtre me ane negative.

Po a eshte genjeshtra genjeshter e nuk ka rendesi se si e per se genjen?

A mund te falet e te qyhet e drjet genjeshtra nga arsyet e qellimet qe ke kur genjen?

Pra a ben ndonje dryshim se ke arsye e qellime te genjesh?
me shume respekt
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

MesazhTitulli: Re: ~~Pse Genjejme????   Mon Jun 09, 2008 8:43 am

Genjeshtra eshe ajo pjes e ligjerates qe te nxjerr prej situates...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: ~~Pse Genjejme????   Mon Jun 09, 2008 11:09 am

une jam me tapen , Genjeshtra ne shume raste eshte e nevojshme por qe nuk duhet perdorur per arsye abuzuse , dhe mashtrimi!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: ~~Pse Genjejme????   Mon Jun 09, 2008 11:17 am

gjithsesi genjeshtra eshte genjeshter ne kuptimin e plote te fjales si e perdorur per mire apo per keq. te genjesh do te thote te thuash te kunderten e vertetes qe ti sdo te dali ne shesh(te pakten per mendimin tim)
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: ~~Pse Genjejme????   Mon Jun 09, 2008 11:23 am

jo mo era se ne disa raste edhe duhet , psh. kur ndoth nje e keqe (larg qoft)se i thua familjes se viktimes , direkt te verteten ?
ne keto raste genjeshtra eshte pozitive!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: ~~Pse Genjejme????   Mon Jun 09, 2008 11:26 am

NIKO shkruajti:
jo mo era se ne disa raste edhe duhet , psh. kur ndoth nje e keqe (larg qoft)se i thua familjes se viktimes , direkt te verteten ?
ne keto raste genjeshtra eshte pozitive!


une nuk thashe qe sduhet se perndryshe do ishim nje bote e paster dhe kjo nuk shkon por thashe qe si e thene pozitivisht si negativisht genjeshtra mbetet gjithmone genjeshter(po pra,familjes se viktimes nuk i thua te verteten por genjeshtren)me koptove?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
avatar

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 31
Location : Genova

MesazhTitulli: Re: ~~Pse Genjejme????   Mon Jun 09, 2008 11:27 am

po te kuptova!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
era
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

MesazhTitulli: Re: ~~Pse Genjejme????   Mon Jun 09, 2008 11:44 am

NIKO shkruajti:
po te kuptova!


uuuhhh....sa mire...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: ~~Pse Genjejme????   Mon Jun 09, 2008 6:12 pm

nuk eshte gje e mire ama me raste duhet tamam si thote tapa per te dal prej situates Laughing

nuk me pelqejne genjeshtaret dhe mashtrusat dhe shyqyr zotit jeta sna i ka fal keto "cilesi" Laughing

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
TAPA-aka-EPPK
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 198
Join date : 10/05/2008
Location : Kuala-Peqin (Malaysia)

MesazhTitulli: Re: ~~Pse Genjejme????   Tue Jun 10, 2008 7:57 am

goca_babit shkruajti:
nuk eshte gje e mire ama me raste duhet tamam si thote tapa per te dal prej situates Laughing

nuk me pelqejne genjeshtaret dhe mashtrusat dhe shyqyr zotit jeta sna i ka fal keto "cilesi" Laughing

ja kjo gjoja sgenjen hahahha kur mungon ne shkoll a merr raport fallco???? po zyshes si i thu isha smur hahhaha

une per gjera serioze jam serioz nuk rrej po kur ngek ngusht uhhh ste fal...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://peqini.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
avatar

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 27
Location : me zemer ne Lushnje jam

MesazhTitulli: Re: ~~Pse Genjejme????   Tue Jun 10, 2008 12:41 pm

me raste dihet qe po
se po the gjithmone te verteten te merr tjetri per budall pastaj Laughing

me siper e kisha fjalen per genjeshtrat dhe mashtirmet e medhaja Smile

_________________
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: ~~Pse Genjejme????   Tue Jun 10, 2008 4:08 pm

Une nuk genjej ( ja genjeva ) Laughing

vallai kur isha ne shkolle bohhh kam genjy edhe shum Laughing Laughing Laughing

Ama ne pergjithesi nuk genjejm dhe shume Smile

E kur behet fjal per gjera madhore as qe behet fjale biles!!!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
P.I.FIN
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
avatar

Numri i postimeve : 47
Join date : 15/05/2008

MesazhTitulli: Re: ~~Pse Genjejme????   Tue Jun 10, 2008 6:49 pm

PSE GENJEJME.................E KEMI NE GJAK........................ Laughing Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Tallava!
Antar i respektuar
avatar

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

MesazhTitulli: Re: ~~Pse Genjejme????   Tue Jun 10, 2008 6:54 pm

P.I.FIN shkruajti:
PSE GENJEJME.................E KEMI NE GJAK........................ Laughing Laughing Laughing

Laughing Laughing
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: ~~Pse Genjejme????   

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
~~Pse Genjejme????
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Tema shoqėrore-
Kėrce tek:  
Free forum | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Have a free blog with Sosblogs