MIRSEVINI NE PORTALIN LUSHNJAR
 
ForumPortalliCalendarGalleryPytėsoriKėrkoGrupet e AnėtarėveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Nese jeta juaj do te ishte Liber

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Tallava!
Antar i respektuar
Tallava!

Numri i postimeve : 379
Join date : 01/06/2008
Location : Actually in Kosova-Gjilani

Nese jeta juaj do te ishte Liber Empty
MesazhTitulli: Nese jeta juaj do te ishte Liber   Nese jeta juaj do te ishte Liber Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 6:12 am

Nese jeta juaj do te ishte Liber, cfar Titulli kishit zgjedhur ?????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.djbardhi.tk
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

Nese jeta juaj do te ishte Liber Empty
MesazhTitulli: Re: Nese jeta juaj do te ishte Liber   Nese jeta juaj do te ishte Liber Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 11:30 am

jeta jone ne njefare menyre eshte liber. do kisha sh mendime por nje nder kto do ishte:" jeta ne jete"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

Nese jeta juaj do te ishte Liber Empty
MesazhTitulli: Re: Nese jeta juaj do te ishte Liber   Nese jeta juaj do te ishte Liber Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 11:37 am

nese jeta ime do te ishte nje liber do e lexoja deri ne fund nga kurioziteti .

titillin do ja vija "UDHET E JETES"
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Burbuqe
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres


Numri i postimeve : 175
Join date : 12/05/2008

Nese jeta juaj do te ishte Liber Empty
MesazhTitulli: Re: Nese jeta juaj do te ishte Liber   Nese jeta juaj do te ishte Liber Icon_minitimeMon Jun 09, 2008 5:52 pm

Nese jeta do te ishte nje liber disa do te kishin zgjedhur titullin "Jete qeni" une jo, por kam degjuar qe shume e preferojne kete titull...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
era
Antar i respektuar
era

Numri i postimeve : 311
Join date : 08/05/2008

Nese jeta juaj do te ishte Liber Empty
MesazhTitulli: Re: Nese jeta juaj do te ishte Liber   Nese jeta juaj do te ishte Liber Icon_minitimeTue Jun 10, 2008 12:20 pm

po ti atehere??? me duket se edhe ty te pelqen perderisa te ka lene mbresda ky titull lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
maela
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 11
Join date : 18/05/2008

Nese jeta juaj do te ishte Liber Empty
MesazhTitulli: Re: Nese jeta juaj do te ishte Liber   Nese jeta juaj do te ishte Liber Icon_minitimeThu Jun 12, 2008 11:51 am

un do thoja nje shprehje tjeter,"jete koti",edhe kete e themi sh here,apo jo?
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

Nese jeta juaj do te ishte Liber Empty
MesazhTitulli: Re: Nese jeta juaj do te ishte Liber   Nese jeta juaj do te ishte Liber Icon_minitimeThu Jun 12, 2008 12:03 pm

jo jo , perse mendoni keshtu , jeta eshte dhurata me e bukur qe zoti ka krijuar !perandaj ndiqni rrugun e saj !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Sara
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Sara

Numri i postimeve : 124
Join date : 13/05/2008
Age : 64

Nese jeta juaj do te ishte Liber Empty
MesazhTitulli: Re: Nese jeta juaj do te ishte Liber   Nese jeta juaj do te ishte Liber Icon_minitimeWed Sep 03, 2008 11:43 am

do te zgjidhja titullin UDHETARI duke u nisur se jemi vetem kalimtar ne ket bote dhe JETA rrug me kthesa nga materniteti derin ne varreza.....hajt jet te mbare.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
juna
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 3
Join date : 14/06/2009
Age : 26
Location : lushnje

Nese jeta juaj do te ishte Liber Empty
MesazhTitulli: Re: Nese jeta juaj do te ishte Liber   Nese jeta juaj do te ishte Liber Icon_minitimeThu Jun 18, 2009 11:23 pm

une do ta quaja jeten: ``nje enderr qe me shume e enderrojme sesa e realizojme`` Smile
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
gloria
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
gloria

Numri i postimeve : 71
Join date : 10/10/2008

Nese jeta juaj do te ishte Liber Empty
MesazhTitulli: Re: Nese jeta juaj do te ishte Liber   Nese jeta juaj do te ishte Liber Icon_minitimeMon Jun 22, 2009 6:43 pm

asnje titull sepse dikush tjeter do ta lexonte


ciaooooooooo eeeee eeeee eeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
etmond
Moderatore
Moderatore
etmond

Numri i postimeve : 294
Join date : 30/08/2008
Age : 42
Location : Athine.

Nese jeta juaj do te ishte Liber Empty
MesazhTitulli: Nese jeta juaj do te ishte Liber   Nese jeta juaj do te ishte Liber Icon_minitimeTue Jun 23, 2009 8:58 am

Jeta e c'do kujte eshte nje liber, sidoqofte vete egzistenca dhe rrjedha e jetes eshte thurur ne menyre te atille saqe c'do gje eshte e kundert me ate qe c'do kush e quan normale.
Sepse njeriu eshte kalimtar ne kete jete dhe i vetmi qellim i tije eshte mbreterimi ne boten e brendsheme te tije.
lol! lol! lol!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://Lushnja.com
ELONA
Antar i ri
Antar i ri


Numri i postimeve : 3
Join date : 25/06/2009
Location : Greece

Nese jeta juaj do te ishte Liber Empty
MesazhTitulli: Nese jeta juaj do te ishte Liber   Nese jeta juaj do te ishte Liber Icon_minitimeThu Jun 25, 2009 2:35 pm

Nese jeta ime do te ishte liber, se pari do te ishte triologji, ose nje liber shume voluminoz.
Disa mund t'i permbledhin vitet qe kane kaluar, vetem ne nje flete, si proces verbal.
Disa te tjere, ne nje novele.
Une preferoj romanin, sepse me pelqejne detajet, ndaj nese do te beja autobiografine time, do te pershkruaja cdo detaj te jetuar.

Titulli, paksa e veshtire, megjithate do te guxoj:
Une dhe galaktika, ne mes rruga e qumeshtit...
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit https://www.facebook.com/home.php?ref=home#/group.php?gid=1853265
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

Nese jeta juaj do te ishte Liber Empty
MesazhTitulli: Re: Nese jeta juaj do te ishte Liber   Nese jeta juaj do te ishte Liber Icon_minitimeFri Jun 26, 2009 12:50 pm

Nese jeta ime do te ishte Liber , do e kisha lexuar deri ne fund , pasi do kisha qene kurios ta dija se si do shkonte!
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
gloria
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
gloria

Numri i postimeve : 71
Join date : 10/10/2008

Nese jeta juaj do te ishte Liber Empty
MesazhTitulli: Re: Nese jeta juaj do te ishte Liber   Nese jeta juaj do te ishte Liber Icon_minitimeFri Jun 26, 2009 8:12 pm

NIKO shkruajti:
Nese jeta ime do te ishte Liber , do e kisha lexuar deri ne fund , pasi do kisha qene kurios ta dija se si do shkonte!

Ok shume kurios do te ishe, por cfare titulli do ti vije pale?????
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Nese jeta juaj do te ishte Liber Empty
MesazhTitulli: Re: Nese jeta juaj do te ishte Liber   Nese jeta juaj do te ishte Liber Icon_minitimeSun Jun 28, 2009 11:24 pm

NIKO shkruajti:
nese jeta ime do te ishte nje liber do e lexoja deri ne fund nga kurioziteti .

titillin do ja vija "UDHET E JETES"

Pergjigjja e Glorias! Smile

_________________
Nese jeta juaj do te ishte Liber Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Mel C
Moderatore
Moderatore
Mel C

Numri i postimeve : 847
Join date : 01/06/2008
Age : 29
Location : me zemer ne Lushnje jam

Nese jeta juaj do te ishte Liber Empty
MesazhTitulli: Re: Nese jeta juaj do te ishte Liber   Nese jeta juaj do te ishte Liber Icon_minitimeSun Jun 28, 2009 11:25 pm

Sa per temen une do e kisha quajtur

"Ik P**dhu jete e poshter"

_________________
Nese jeta juaj do te ishte Liber Welcome028
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
Ledi
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
Ledi

Numri i postimeve : 120
Join date : 31/08/2008
Age : 37
Location : Athens

Nese jeta juaj do te ishte Liber Empty
MesazhTitulli: Re: Nese jeta juaj do te ishte Liber   Nese jeta juaj do te ishte Liber Icon_minitimeMon Jun 29, 2009 4:14 pm

Pse jeni kaq pesimist, per jeten?! Shumica nga ju kane dhene pergjigje negative , dhe me te drejte sepse edhe me te pasurit ne bot po ti behej kjo pyetje, te njejten pergjigje do jipte . Kjo ndoth sepse sepse njerezit nuk jane te kenaqur dhe nuk e vlersojn ate qe kane por gjithmon kerkojn ate qe i mungon (pra kurr nuk jane te kenaqur). Une jam i mendimit qe duhet te jemi te kenaqur dhe ti cfrytzojm ato qe jeta na afron .
Jeta eshte si ajo gjysma e portokalles qe kur gjen dhe gjysmen tjeter eshte e mbushur plot me vitamin C. E kaluara kaloj , e ardhmja nuk dim se c'do na sjell, shijoni te tashmen sepse kete jetojm..
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
NIKO
Administrator
Administrator
NIKO

Numri i postimeve : 904
Join date : 30/04/2008
Age : 32
Location : Genova

Nese jeta juaj do te ishte Liber Empty
MesazhTitulli: Re: Nese jeta juaj do te ishte Liber   Nese jeta juaj do te ishte Liber Icon_minitimeTue Jun 30, 2009 1:57 am

gloria shkruajti:
NIKO shkruajti:
Nese jeta ime do te ishte Liber , do e kisha lexuar deri ne fund , pasi do kisha qene kurios ta dija se si do shkonte!

Ok shume kurios do te ishe, por cfare titulli do ti vije pale?????


Do i kisha vene titullin : ''UDHET E JETES '' pasi jeta eshte nje udhekryq ku secili prej nesh zgjeth nje nder rruget e mundeshme......
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.lushnja.com
gloria
Antar pjesmarres
Antar pjesmarres
gloria

Numri i postimeve : 71
Join date : 10/10/2008

Nese jeta juaj do te ishte Liber Empty
MesazhTitulli: Re: Nese jeta juaj do te ishte Liber   Nese jeta juaj do te ishte Liber Icon_minitimeWed Jul 01, 2009 5:45 pm

NIKO shkruajti:
gloria shkruajti:
NIKO shkruajti:
Nese jeta ime do te ishte Liber , do e kisha lexuar deri ne fund , pasi do kisha qene kurios ta dija se si do shkonte!

Ok shume kurios do te ishe, por cfare titulli do ti vije pale?????


Do i kisha vene titullin : ''UDHET E JETES '' pasi jeta eshte nje udhekryq ku secili prej nesh zgjeth nje nder rruget e mundeshme......


me mire ta quaje

ENIGME Smile Smile


PERSHENDETJE eeeee eeeee eeeee eeeee eeeee
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Leona
Antar i ri
Antar i ri
Leona

Numri i postimeve : 13
Join date : 22/04/2010

Nese jeta juaj do te ishte Liber Empty
MesazhTitulli: Re: Nese jeta juaj do te ishte Liber   Nese jeta juaj do te ishte Liber Icon_minitimeFri Aug 13, 2010 7:38 pm

Dy hyjet !
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit
Sponsored content
Nese jeta juaj do te ishte Liber Empty
MesazhTitulli: Re: Nese jeta juaj do te ishte Liber   Nese jeta juaj do te ishte Liber Icon_minitime

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
 
Nese jeta juaj do te ishte Liber
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
LUSHNJA PORTAL :: Kultura :: Letersia-
Kėrce tek:  
Create a forum on Forumotion | © phpBB | Forum mbėshtetės | Report an abuse | Latest discussions